2737
2734
عنوان

شام چی دارین دخترا کی خونتونه🙄

876 بازدید | 95 پست

سلام سلام بچهااا سلااام چخبرااا خوبین خوشین شام چی دارین خودم میخاستم قورمه بزارم یهو گفتم بزار مامانمینارو دعوت کنم بابام قورمه دوس نداره قیمه گذاشتم الانم مادرشوهرم زنگ زدشام بیایید اینجا ک گفتم شام گذاشتم ازاون اصرار ازمن انکار که بزارید فردا میخوریداخرش گفتم مامانمیناقراره بیان گفت باشه اگه نیومدن بیاییدشما چیکارا مبکنید شام چی دارید

شوید پلو با ماهی

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

امشب عمه م با دختر عمه م میاد

شامم هنو فکری نکردیم

شاید سوسیس بندری

ولی هنو تا شام خیلی مونده

دامبلدور: هری،رنج کشیدن نشون میده که تو هنوز یک انسانی،درد بخشی از انسان بودنه:)                                      هری فریاد زد:پس من نمیخوام انسان باشم:(

ما شام سبک میخوریم😁

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 
2706