2726
عنوان

بچها بیاین راهنماییم کنین

75 بازدید | 7 پست

من اخرای ماه هشت بارداریم با دکترم از اول بارداری صحبت کردم که تو شهرمون سزارین اختیاری بشم هزینه بیمازستانم میشه نه تومن

دیروز پدرشوهرم میگفت رییس بیمارستان دولتی شهرمون دوست فابریک پدرشوهرمه (البته پدرشوهرمم جز کادر درمانه) میگفت باهاش صحبت میکنم که با هزینه دولتی سزازین بشی حالا من نمیدونم چیکار کنم از یه طرف میگم خوبه چون هزینه میاد پایین از یطرف میگم نکنه بعد دکترم لج کنه انجام نده من طبیعی بشم اصلا موندم چیکار کنم😕

دوستان لطفا نگین طبیعی چون هم انتخاب خودمو کردم هم اینکه کلا فوبیای خون دارم یعنی هروقت خون میبینم غش میکنم

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

واقعا درکتون نمیکنم هروقت احتیاج به کمک و راهنمایی داشتم کسی تو تایپکم نیومده اما تا چیزهای چرت و پرت مینویسن سر دو دقیقه ده تا صفحه پر میشه

خب یه همفکر یا راهنمایی چیزی که ازتون کم نمیکنه

پدرشوهرتون با دوستش صحبت کنه از یه دکترزنان که توی همون بیمارستان نامه بستری بکیره که روز زایمان دستت توحنا نمونه.بعد اگه اینحا تاپیک مادرشوهرمیردی جزوپربازدیدا بودی به این چیزا اهمیت نمیذگدن دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

براتاپیکم که براشیربود هرچی پیام میدادم جوابتوبدم نمیشد.

عزیزم نگران نباش براشیر نداشتن.سرسینتو وهالشو فشاربده معمولایه مایع سفید رنگ میادالبته هرکس یه جوره من براهمخ بارداریام ازماه 7داشتم ولی بعدزایمان مکافات دارم چون تایک هفته نمیادشیرم.ولی زن برادرم اصلا نداشت ازاون مایع هادرطول بارداری ولی تابچش بدنیامیومد مثل چی شیرمیومد همه لباساش خیس میشد.

براتاپیکم که براشیربود هرچی پیام میدادم جوابتوبدم نمیشد. عزیزم نگران نباش براشیر نداشتن.سرسینتو وها ...

🤣پسر فکر کنم واس منم مثل زن داداشتون بشه