2733
2734
عنوان

یهویی یادم اومد.دلم گرفت..

260 بازدید | 31 پست

سلام شب بخیر

چند سال پیش ی پسره همسایمون بود تقریبا 

همیشه مینشست جلو خونشون

بهش میخورد 18   19 سالش باشه .دانش اموز بابامم بود

منم ی دختربچه 12  13 ساله بودم که هر روز خدا خونه داییم میرفتم و با بچه ها کلی بازی میکردیم

و هر بارم که میرفتم باید چشمم بهش میخورد چون اون اقا پسر اون طرف خیابون بود و برا اینکه ببینم ماشین هست یا نه باید اونورو نگاه میکردم که خواه ناخواه میدیدمش

وقتی منو میدید ی لبخند میزد و گاهیم ی چشمک مینداخت    

منم که ی دختر کم رو  و خجالتی بودم سرخ میشدم سرمو پایین مینداختم

همیشه قبل از اینکه برم خونه داییم چون میدونستم با همچین صحنه هایی مواجه میشم  کلی دعا میکردم که خدایاااا این پسره بیرون نباشه . ولی هر بار بودش  

خلاصه این ماجرا هی ادامه داشت .تا اینکه ی روز  صدای جیغ و دادای وحشتناکی از تو کوچمون میومد و متوجه شدیم که اون پسر فوت شده  

به قصد تفریح با دوستاش رفته بود کنار ی سد که توش غرق شده بود    

خیلییی دلم براش میسوزه  بنظرتون از من خوشش میومد؟شانس مایه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه هولناک بود اخرش

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2738
2706