2726
عنوان

چرا ایدی یسری اینجوریه؟

105 بازدید | 13 پست

مثلا اولش میزارن its  بعد اسمشونو مینویسن درسته ؟

مثلاitshana

یا مبینا رو مینویسن mwbyna ب جای mobina یکی توضیح میده

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جلب توجه

چ ربطی داره😐

درخواست دوستی قبول نمیکنم😊خواهرم برگرد زشته نرو بشین همه تاپیک هارو بخون من ممکنه مشکل دوستم هم اینجا تاپیک بزنم ولی اینجا مال دو نفره واسه اینکه شناسایی نشیم 

اسم خودم 

Fatiiw😌💚

باحال بود نوشتم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
چ ربطی داره😐

همینطوری میذارن دلیلی نداره

بنظرم

سه چارع صب                                                         فقط منو اروم میکرد                                                  چشای تو:)
اسم خودم  Fatiiw😌💚 باحال بود نوشتم

اها من فک کردم قاعده خاصی داره اخه زدم تو گوگل ترنسلیت شناسایی زبان آورد زبان سواحیلی

اها من فک کردم قاعده خاصی داره اخه زدم تو گوگل ترنسلیت شناسایی زبان آورد زبان سواحیلی

زبانشو نمیدونم گلم 

جدیدا ترند شده اینجوری مینویسن اسمشونو باحاله بنظرم

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
خب خیلی موقع ها اون آیدی از قبل انتخاب شده مثلا قبلا یکی mobina رو برداشته مجبور میشن بذارن mwbynaa ...

بعد its کنار اسم بی معنی نیست خودم میخام اینجوری بزارم گفتم مشکلی نباشه

بعد its کنار اسم بی معنی نیست خودم میخام اینجوری بزارم گفتم مشکلی نباشه

به انگلیسی معنی میده دیگه مثلا میخوان خودشونو معرفی کنن اسمش مبیناعه میگه it's mobina میتونی تو آیدی هم ازش استفاده کنی 

✖ forget who forgets you