2733
2734
عنوان

خدا .قبلن کجا بوده

419 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها .

خیلی ها این سوال دارن .گفتم اینجا جواب بدم .

ببنید .

اول خدا بوده و بعد زمان رو خلق کرده .

زمان فقط برای ما معنی داره و رو ما اثر میزاره 

اینکه بگیمزمانی خدا هست و زمانی نیست .

اشتباهه چون زمان خدارو احاطه نمیکنه .یا روش اثر نمیزاره .زمان برای ما و فقط در دنیای ما معنی داره 

مثله مکان .مکان برای ما اینطوره که در دو مکان متفاوت در یک زمان نمیشه باشیم .

اما این تعریف برای خدا نیست .که خدا رو محدود به زمان کنیم .

همین الان میان میگن سوال پرسیدن در مورد خدا کفره

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله امام رضا هم یک حدیث در این باره دارن

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

واضح توضیح بده کلا من هنگیدم

رفتنت آنقدرها هم که فکر میکنی فاجعه نبود:من مثل بیدهای مجنون ایستاده میمیرم💔بیر نصیحت دییرم سیزدن اوتور 🖤بیرینی سوسن اگر آلاتما🖤او کَسین عاقبتین خار اِلییب🖤سن اونون گوزلرینی آغلاتما😞

تو برنامه زندگی پس از زندگی کساییمه روحشون از جسم خارجی شده بود میگفتن که زمان و مکان معنی نداشته و این محدودیت ها برای روح وجود ندارن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738