2726
عنوان

خدا .قبلن کجا بوده

419 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها .

خیلی ها این سوال دارن .گفتم اینجا جواب بدم .

ببنید .

اول خدا بوده و بعد زمان رو خلق کرده .

زمان فقط برای ما معنی داره و رو ما اثر میزاره 

اینکه بگیمزمانی خدا هست و زمانی نیست .

اشتباهه چون زمان خدارو احاطه نمیکنه .یا روش اثر نمیزاره .زمان برای ما و فقط در دنیای ما معنی داره 

مثله مکان .مکان برای ما اینطوره که در دو مکان متفاوت در یک زمان نمیشه باشیم .

اما این تعریف برای خدا نیست .که خدا رو محدود به زمان کنیم .

همین الان میان میگن سوال پرسیدن در مورد خدا کفره

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله امام رضا هم یک حدیث در این باره دارن

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

واضح توضیح بده کلا من هنگیدم

رفتنت آنقدرها هم که فکر میکنی فاجعه نبود:من مثل بیدهای مجنون ایستاده میمیرم💔بیر نصیحت دییرم سیزدن اوتور 🖤بیرینی سوسن اگر آلاتما🖤او کَسین عاقبتین خار اِلییب🖤سن اونون گوزلرینی آغلاتما😞

تو برنامه زندگی پس از زندگی کساییمه روحشون از جسم خارجی شده بود میگفتن که زمان و مکان معنی نداشته و این محدودیت ها برای روح وجود ندارن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲