2726
من 8 روز پیش سز کردم. هنوز جای بخیه هام میسوزه. بخصوص شب که خوابیدم وقتی میام بلند شم خیلی درد میگیره..یعنی ظاهرا حالا حالا درد داره. مفنامیک اسید هم میخورم
تو بیمارستان با اینکه پمپ مورفین هم داشتم بازم یه مقدار درد داشتم
هنوز حالم خوب نیستو شب تا صبح خیس عرق میشم. انگار بدنم خیلی تکیده شد.. شما هم همینطور بودید؟
من موندم اینهایی که میگن سزارین خیلی عالی داشتم منظورشون چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مفنامیک میخوردم ولی دکترم دائم باهام در تماس بود و همش میگفت شیاف بزار

واقعا بعد از چند دقیقه خوب میشدم
یک “حقیقت مضر” همیشه بهتر از یک “دروغ مفید” است . . http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=25185
2728
دردش که تا وقتی کامل بهبودی پیدا کنی و بخیه جوش بخوره هست اما تحمل درد تو هر کسی فرق میکنه
خیلی مواظب باش چون هنوز بخیه ها درست و حسابی جوش نخورده خدا نکرده بدردسر نیفتی الان هم که هوا رو به سردی همون قسمتو گرم نگه دار
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
منم چند روز 2لا راه میرفتم. الانم وقتی یه مدت ساکن باشم مثلا 2 ساعت بخوابم بعدش نمیتونم راست راه برم
ولی سخت تر از چ یزی بود که فکر میکردم
شیاف 2 روز اول گذاشتم
من که کلا دردی نکشیدم جای بخیه هم تا یک 3 -4 روز بعد اون هم موقع پهلو به پهلو شدن یه مقدار میسوخت ولی در مورد ضعف بعد از زایمان که بستگی به بدن طرف داره و به نوع زایمان هم مربوط نیست چون 9 ما بارداری و زایمان کم اتفاقی نیست برای بدن یه خانوم آدم خیلی ضعیف میشه خیس عرق شدن هم به خاطر ضعف هست هم شیردهی روزای اول که شیر میاد تو سینه یه حالت تب و لرز برای آدم پیش میاد
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
سلام رویا خوبی؟ من تا 3 روز خیلی خوب بود از روز سوم خیلی می سوخت منم شروع کردم شیاف گذاشتم ولی روزی 2 تا بهت که گفتم 3 تا بذار هر 8 ساعت این جوری دیگه درد نداری بعد یه هفته خوب شدم نه اینکه اصلا درد نداشته باشم اما بدون دارو اکی بودم
آبسان منم موقعی که برای عمل میرفتم خودمو آماده کرده بودم که وقتی بهوش میام با یه درد کشنده و وحشتناک که تا پای مرگ ببرتم مواجه بشم خیلی هم توی درد بی تحملم بعد که بهوش اومدم خوب بودم اصلا هم تقاضای مسکن نمیکردم بعد به خودم میگفتم صبر کن حالا داغی نمیفهمی صبح شد ظهر ظهرشد بعد از ظهر منتظر اون درد وحشتناکه بودم بلند شدم راه رفتم خوب بودم به خودم میگفتم شب حتما درده میاد که تا دوسه روزبعد همش فکر میکردم هنوز درد اصلیه شروع نشده :))
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2706