2733
2734

شوهرم اصننننن اصنننن ابراز علاقه بلد نیس نامزدیم همچیش خوبه فقط بلد نیس درست حرف بزنه تاالان کلا دوتا کلمه بیشتر ازش نشنیدم یکی عزیزم یکی گلم دیگ هیچی حتی دوستت دارمم نمیگ زیاد دو ماه ۱ بار اونم چی بشه نمیدونم چرا انقد اذیت میشم همیشه دلم میخواست همسرم باهام درست رفتار کنه و محبت داشته باشه تو حرفاش ولی نیست نمیدونم چیکار کنم😔

نگید کمبود محبت داره یا عقده ایه ن اصننن فقط همیشه دوست داشتم و فقط شوهرمه ک هست و ازش انتظار دارم ک اونم هیچ....

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

باهاش حرف بزن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سعی کن یادش بدی ولی خودتم زیاد نگو

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
2738

به مظرم برید مشاور... عشق منم خیلی خجالتیه اما خب چون خودمم همینم اذیت نمیشم ... ولی تو کم کم باهاش کار کن بهش بگو ازش امتظار داری بگه و اگه نشد برید مشاور ... این جوری خیلی اذیت میشی

نه عزیزم چرا مسخرت کنیم  حق داری والا  بش بگو که ازش همچین توقعی داری باهاش صمیمی باش تا ...

ن عزیزم خجالت نمیکشه ما ۲ سال دوست بودیم ۲ ساله نامزدیم از همه لحاظ راحتیم ولی از وقتی نامزد کردیم اصن محبت کلامی نداره اصنننن

مامان ابرا و آرهان 😍🥰

من یکیو میشناسم شوهرش اینجوری بود، شاید هم بدتر 

ولی این خانوم آروم اروم کاری کرد که همش قربون صدقش میره

میگفت بهش یاد دادم، فقط درمورد خودش هم نبود

کلا به شوهرش یاد داد که باهمه قشنگتر صحبت کنه و به خانوادش و .. محبت کلامی کنه

2706