2726
عنوان

در آرزوی آرزو2😐😂

1358 بازدید | 157 پست

بچه ها بیاین اینجا 

ادامه بحث😀😂

عزیزم گپ خصوصیه

ینی دورهمی دوستانه است

ورود اقایون ممنوع

ببخشید دگه 

مرسی

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه من یه سوال کنم؟ بخدا فضولی نیستا فقط کنجکاو شدم😁😂 شما چرا توی تلگرام گروه نمیزنین که اونجا ک ...

معمولا جواب پست نمیدم دعوا نشه عزیزم 

ولی سوال شما رو جواب میدم 

هم اینکه بعضیامون تل نداریم 

و هم اینکه اینجا راحت تریم💗

ازون دسته دخترایی ام که اگه بهشون سنگ پرت کنی😏برات گل پرت میکنن😐اما رو قبرت😎😂 من همینم که هستم:-!😎شاخ نیستم چون گاو نیستم=)✌خاص نیستم چون عقده ندارم;)😏بالا نیستم چون پرچم نیستم:-( 😌فقط یه آدمم چیزی که خیلیا نیستن …😏✌هے فِلانے…وقتے رفتے حتے فِکر برگشتَـم نَکن دَر دُنیـاے مَـــن هیچ آشغٰالے بازیـافت نمیـشـود:))😎به ما که نیومدی لاقل به خودت بیا;-)😂..................... ................................                           سلام کاربر محترم😀✌امضامو بخون و بگو چه امضای باحالی داری😎بعد ینفر میاد امضامو میخونه و وقتی میفهمه این بخش از امضام چخبره😓✌در واقع من و تو موفق شدیم ایسگاش کنیم😈✌😂😂 

@دختره_بخندون    

@عاشق__خنده    

@روانیار    

@زهرا_خانومم    

@__delbar__    

😄😄😄😆خدا خب اولندش که من عجقت نیستم   ولی خب تصمیم گرفتم مهربون باشم    ممنون گلم ...

اره واقعا عجق من نیستی

منم خوبم مرسی

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706