2726
عنوان

کسی از بلفاروپلاستی سر در میاره؟ لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 6348 بازدید | 71 پست
عزیزم با گذشت زمان بهتر شد چشمات منم همین بلا با این دکترها سرم اومده لطفا اگر بهتر شدی بگو

نه بهتر نشده

خیلی مشخصه

عشق ، دام طبیعت است برای تولید مثل...                               .                                                                                                                 https://harfeto.timefriend.net/16216845902636              بنویس برام♾           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مصطفی طاهری و مینا درگاهی خیر نبینن انشاالله ب حق علی

سلام خوبید منم پیش اینا عمل کردم دکتر مینا درگاهی و طاهری خدا ذلیلشون کنه چشای منم داغون کردن بغل چشام چاله شده تمام افتضاحه جاش 

سلام شما پیش دکتر طاهری نرفتید ؟منم ایشون وانتخاب کردم الان اینارو خوندم پشیمون شدم 😢 

سلام اصلاااااااا پیش این دکتر طاهری  و زنش مینا درگاهی نرید چشای منو فاجعه کردن بغلاش تمام چاله شده رد بخیه کامل مونده هر کی میبینه میگه کجا رفتی انقدر گند زده تو چشات

سلام خوبید منم پیش اینا عمل کردم دکتر مینا درگاهی و طاهری خدا ذلیلشون کنه چشای منم داغون کردن بغل چش ...

وقتیم رفتم برای اعتراض برگشت گفت تمام عوارض یه عملو قبول کردی و امضا زدی عمل تضمینی نیست گفتم اگه کور کنید چی گفت تضمینی نیست  خدا ذلیلشون کنه 

سلام اصلاااااااا پیش این دکتر طاهری  و زنش مینا درگاهی نرید چشای منو فاجعه کردن بغلاش تمام چاله ...

اینستا که خیلی عملای خوبی میذاره دودل شدم دیگه میترسم برم چشماتون پفش زیاد بود یا کم الان بسته میشه؟

سلام خوبید منم پیش اینا عمل کردم دکتر مینا درگاهی و طاهری خدا ذلیلشون کنه چشای منم داغون کردن بغل چش ...

سلام من وقت گرفتم برم پیششون یعنی نرم؟اخه یکی از دوستام انجام دادند راضی بود

وقتیم رفتم برای اعتراض برگشت گفت تمام عوارض یه عملو قبول کردی و امضا زدی عمل تضمینی نیست گفتم اگه کو ...

منم مشکل تو رو دارم پیش   همینا عمل کردم رد بخیه ام کامل سفید مونده  گوشه های چشمم برجسته داره     یکی از چشمام  گوشه داخلیش گودی داره پلکامم تقارون نیستن      ولی بیشتر از همه این رد بخیه ها برجستگیای گوشه چشمم اریتم میکنه واسه ترمیمم ب چندتا دکتر نشون دادم میگن نمیشه چون پوست و  چربی زیاد برداشته فقط ارزوی مرگ دارم

2706