2726
عنوان

میخام درد دل کنم

172 بازدید | 9 پست

بچه ها من خیلی از لحاظ لباس اینا حساس بودم 

همش هرچی مد میشد میخریدم چ مجردی  چ متاهلی 

ینی یه لباسایی داشتم از پارسال ک امسال میبینم اینستا از اونا اوردن

ینی ۱۰۰ جفت کفش 

ی مانتوهایی دارم ک از چن سال پیش تازع میبینم مردم دنبالشن

خب؟؟ 

حالا 

من همه لباسام توی شهر شوهرم مونده و من نمیتونم برم بیارم چون میترسم امنیت ندارم واقعا 

و اینم بگم ک اکثر خریدای منو پدر مادرم میکردم شوهر نامرد خسیسم توی ۲ سال دوتا مانتو و یدونه لباس مجلسی خرید

بعد شوهرم یع خاله گدا داره ک اینا خودشون لباسشون کهنه میشه میدن ی اون ینی احتمالش خیلی زیاده ک لباسای منم بدن ب اون و پسم ندن 

وقتی توو اینستا یا بیرون شبیه لباسامو  میبینم واقعا حس میکنم قلبم تیر میشکه😢 بخدا 

اینم بگم ک شوهر من ب راحتی میتونه از زیر جهازم دربره من وکیل دارم اون گفته ک احتمالش خیلی کمه ک ب جهزیه ات برسی حالا جریانش مفصله توروخدا راه چاره ندین واسه جهاز ندین ک همشو میدونم

حالا من ک واسه جهازم برنمیگردم اون شهر !! لباسامو چیکاررکنم ؟😢 بقران ینی جیگرم اتیش میگیره یادشون میوفتم  اخه من چقد دوباره لباسامو بخرم  نمیشه ک میخامشون 

بنظرتون چجور بهشون برسم شوهرم بگم میفرسته برام ینی😑😑  دلداریم بدین😢😢 بگین چیکاررکنم

خاهشن دلیل جدایی اینارم نپرسین ک مفصله توی تاپیکام هس میتونین بخونین 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کوثر جان من پارسال وضعیتم مثل تو بود داشتم دق میکردم وسایلم تو یه شهر دیگ بود وخودم دست خالی گوشه خونه پدرومادرم بعد از دوماه خودم پیام دادم به شوهرسابقم ک بیاد دنبالم البته به قصد زندگی وفرصت مجدد کلییی اذیتم کرد تا اومد بعدشم ک برگشتم سرکوفت شنیدم اما تونستم بعد از مدتی حق طلاق بگیرم ازش واینبار با دست پر زمانی خونمون ترک کردم و تصمیم گرفتم برا همیشه برم ک تماااام وسایلم رو باخودم ببرم قشنگگگ از رو خاک خونه رو جمع کردم واسش وتمام وکمال حسابهاشو وپولاشو توقیف کردم ..مردایی ک ما داریم یه مشت نرفتم هستن نه مرد!من همش یاد اون وقتی ک هیچی از وسایلم رو نبرده بودم واونم داشت تو خونه با دوستاش وخانوادش خوش میگذروند وبا دیدن وسایل من ذره ای دل نمیسوزوند وقشنگ ادامه زندگی میداد هنووووز دارم میسوزم ..اینم بگم الان با وجود اینک هم رفتم اون پست فطرت رو با دستهای خودم طلاق دادم هم مهریمو و هم جهیزیه مو کامل جمع کردم اما خشمم فروکش نکرده ..خدا نبخشه مردهایی رو ک با حلال همسر خودشون همچین کارایی میکنن 

عزیزم تمکین به نفع کی شد؟

لطفا یه صلوات واسه درست شدن زندگیم بفرستین بیشتر از ۲ ساله منتظرم دعا کنین زودتر همه چی درست شه خدای مهربونم زندگیمو نجات بده ❤ خدای خوبم معجزه کن ؛ زندگیم شیرین شه 💜 تو تنها کسی هستی که میتونم بهت اعتماد کنم ❤ خدای مهربونم ❤ ای معجزه گر؛ معجزه کن ❤ ای تنها امید من؛ ناامیدم نکن ❤
کوثر جان من پارسال وضعیتم مثل تو بود داشتم دق میکردم وسایلم تو یه شهر دیگ بود وخودم دست خالی گوشه خو ...

خداروشکر گلم 

کاش منم میتونسم حداقل لباسامو جمع کنم جهیزیه پیش کش

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
خداروشکر گلم  کاش منم میتونسم حداقل لباسامو جمع کنم جهیزیه پیش کش

صبور باش همچی تو زمان خودش اتفاق میوفته ..ان شاءالله ک دیگ از این دردها واتفاقات بد نه ببینیم نه تو نسلمون اتفاق بیوفته