2726
عنوان

کاهش وزن

282 بازدید | 31 پست

دوستان من قدم ۱۶۲ هست و وزنم ۵۳ ، دقیقا تا قبل از کرونا وزنم همیشه بین ۴۹ -۵۰ بود یعنی میتونم بگم به مدت ۸ سال من همین حدود بود وزنم ، بعد کرونا که شروع شد تا ۵۵ رفتم بعد پدرم کرونای سخت گرفت و خیلی روزای سختی بود تا ۵۳ کم کردم ولی الان دیگه گیر کرده رو ۵۳ اصلا پایین نمیاد خیلی هم شکمو شدم 😞

ینی چند ماهه تصمیم گرفتم وزنم رو به ۵۰ برسونم ولی هرکار میکنم نمیشه

۵۳ زیاده؟!!!!

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما تو اون وزن کمبود وزن داری عزیزم

وزنت باید بین 55 تا 59 باشه

خیلی لاغر نیستی بنظر خودت؟ 

منم 162 هست قدم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
آخه مثلا بازوهام فکر میکنم درشته یعنی به صورت متعادل وزنم نیست و چون چندین سال ۵۰ بودم حس میکنم ۵۳ ...

بنظرم که زیاد نیست حالا تناسب اندامتو نمیدونم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

من ۷۰ام بنظر خودم خوبه .قدمم ۱۶۴ لاغربشم زشت‌میشم تپلی میاد بهم‌  

من خوبم، از وقتی به حرف آدم ها توجهی نمیکنم ، خوبم !دیگه برام مهم نیست وقتی دارم زیر بارون پاهامو محکم‌ روی آب جمع شده گوشه جوب‌ میکوبم و تو‌ دنیای دخترونه خودم میخندم اون رهگذری که معلوم نیست ارث چی رو از من می خواد و با غضب نگام می‌کنه ، چی پیش خودش فکر می‌کنه !قضاوت و رفتارای آدم ها رو مثل موهام انداختم پشت گوشم ، نه میبینمشون نه اذیت میشم ، آروم و ساکت پشت گوشم لونه کردن و من تو دنیام می‌رقصم ، قهقهه می‌زنم ، و هرچقدر بخوام دیوونه میشم ..خوبم ، خیلی بهترم از وقتی فهمیدم تو دنیا یکی هست 
وااای تو که وزنت عالیه دختر .... پس من چی بگم؟ ۱۶۳ قدم، وزنم ۸۶ ، از ۸۹ اومد رو ۸۶ ، استپ کرده  ...

ببین ما خیلی ژن چاقی داریم ینی یک مدت ول کنم سریع چاق میشم

تو سن بلوغ که افتضاح بودم از چاقی بعد یهو انگار بادکنک بودم بادم خوابید

ولی عکسای قبلمو میبینم زمانی که ۵۰ بودم دستامو بیشتر دوست داشتم الان بازوهام تپله

2706