2733
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 17 پست
برای شرایط الان خب زیادی حساس باشین 15 ایده آله ولی شغلای آزاد جای پیشرفت بیشتری دارن نسبت به دولتی& ...

اره خب خیلی چیزای دیگه مهم هستن ولی واقعا آدم ریسک نیستم حس میکنم شغل دولتی امنیتش بیشتره 

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊
اره خب خیلی چیزای دیگه مهم هستن ولی واقعا آدم ریسک نیستم حس میکنم شغل دولتی امنیتش بیشتره 

البته آزادم داریم تا آزاد کسی که خودش شرکت داره خب خیلی بهتر از کسیه که بیست وچهاری تو دفتر دولتیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته آزادم داریم تا آزاد کسی که خودش شرکت داره خب خیلی بهتر از کسیه که بیست وچهاری تو دفتر دولتیه

اره اینم حرفیه 🤷‍♀️

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊