2737
2739
تو انتخاب منطقه موندم لارا کمر بلک از نظر قیمتی خیلی مهم نیست هزینه میکنم فقط نمیدونم کدوم منطقه هتل بگیرم
همسرم بهترینم دوستت دارم
ما تا حالا سه بار رفتیم هر سه بار خیلی خیلی خوش گذشت منطقه خیلی برامون مهم نبوده هتلاش هرشب برنامه داره و جشن هست کنار استخر و حتی داخل ساختومن هتل منظورم دیسکو نیستا برنامه هایی که با بچه ها میشه رفت قبل از صبحانه مربی یوگا بود تو محوطه ی باز همه ورزش میکردیم یه خانومی هم بود بچه هارو تو حیاط مینشوند و باهاشون نقاشی میکشید از صبح تا شب هم که اوضاع خوردن علاوه بر صبحانه و نهار و شام میان وعده ها عالی بودن
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دوبار رفتم هتل پورتوبلو خیلی کارکنان خوبی داره خیلی مهربون و خوشبرخوردن یه بارم هتل کروانسرالارای اونم خیلی خوب بود حتی مهد کودک داشت برای بچه ها با توالت فرنگیای کوچولو خیلی خوب بود ولی عید بود که رفتیم و خیلی شلوغ همه تقریبا نه ساعت منتظر اتاق بودیم
2728
اره الان نمیشه از استخر هتل استفاده کرد مگه سرپوشیده باشه یه بار که ما بودیم یه دفعه باد تند میومد و بارون شدید ولی زود قطع میشد مثلا تو محوطه باز داشتیم صبحانه میخوردیم گرممون هم شده بود یه دفعه بارون و سرما میشد حتما یه کت ببر مثل الان ایران معلوم نیس سرده یا گرم ولی کلا خیلی خیلی خوش میگذره هرروز جشن و برنامه دارن هتلاش اصلا لازم نیست بری بیرون
دوستان سلام من برای خردادمیرم انتالیا بین هتل تایتانیک و دلفین امپریال و دلفین پالاس موندم تو بوکینگ درجه دلفین پالاس بالاتره و دلفین امپریال رو میگن غذاهاش تکراریه خصوصا برای بچه ها کسی تجربه این هتلها رو داشته
همسرم بهترینم دوستت دارم
2738
Man eid unja budam,hava khube,ama ma irania estakhre biruno estefade nakardim,rus ha Chera,har 3 hotel khuban,dolphin ha behtaran,dolphin imperial dustam bud aaalie.age mikhai irani kam bashe ma limak Lara raftim be nesbat irani kam bud,rus va orupaee bishtar bud,bara in fasl Tu Lara hava behtare,ama age khasti titanic beri taitanike belek behtare ta titanike lara