2726
عنوان

بیست و دو سالمه.ولی سلامتیم در خطره

| مشاهده متن کامل بحث + 378 بازدید | 26 پست

بدنتو داغون کردی با این سنه کم یکم خودتو تقویت کن شروع کن رژیم شیردهی بگیر وزنتو بیار پایین 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بااین سنت دوبار زایمان کردی کاملا طبیعیه ک همچین اتفاقی سربدنت افتاده فک میکنم کلسیم بدنت ب ش ...

بله.کمبود ویتامین دی هم دارم به شدت

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
بدنتو داغون کردی با این سنه کم یکم خودتو تقویت کن شروع کن رژیم شیردهی بگیر وزنتو بیار پایین 

دخترم هنوز سه ماهشه.نمی تونم رژیم بگیرم.

ولی انقدری خوارکم نیست که تو کمتر از یه ماه شیش کیلو اضافه کنم.دنبال ریشه این موضوع ام.

2728
بهنره بری پیش دکتر حتما و برات مکمل و چیزای لازم رو بنویسه استفاده کنی تا بدتر نشدی توی سنین بالاتر

حتما پیگیری می کنم اونم پیاپی.جوونتر از اونم که دردمند و مریض باشم

دخترم هنوز سه ماهشه.نمی تونم رژیم بگیرم. ولی انقدری خوارکم نیست که تو کمتر از یه ماه شیش کیلو اضافه ...

تیروییدته اونو کنترل کن بعدم رژیم شیر دهی بگیر از متخصص اذیت نمیشی براتم مشکل نمیشه 

۱ ) برای تیروئید تون تحت نظر پزشک هستید ؟ ۲ )  برنج رو  آروم آروم کم کنید ۳ ) آروم آروم ...

بلافاصله بعد زایمان تیرویید رو چک کردم.دکتر گفتtshنرماله.خوب شدی.

من اصلا تعجب کردم.چون قبل بچه دار شدن کم کاری داشتم تا لحظه زایمان بچه دومم.بعد یهو گفت نداری.

حدس زدم اشتباهی شده باشه.

فردا صبح حتما میرم.

برنج هفته ای سه وعده درست می کنم چون زیاد دوست ندارم.اهل میوه و سالاد و صبحانه و میان وعده هم نیستم.

بیشتر این اضافه وزن یهویی اعصابم رو به ریخته.

ممنون وقت گذاشتین.

تیروییدته اونو کنترل کن بعدم رژیم شیر دهی بگیر از متخصص اذیت نمیشی براتم مشکل نمیشه 

واقعاً متخصص تغذیه به کار میاد؟

اینا که تو اینستا هستن چی؟امکان مراجعه حضوری ندارم.

واقعاً متخصص تغذیه به کار میاد؟ اینا که تو اینستا هستن چی؟امکان مراجعه حضوری ندارم.

من خودم از متخصص تغذیه رژیم گرفتم 12 کیلو کم کردم رژیم لیمومی تعریفشو زیاد شنیدم برو تو پیجش با مشاوراشون صحبت کن 

من خودم از متخصص تغذیه رژیم گرفتم 12 کیلو کم کردم رژیم لیمومی تعریفشو زیاد شنیدم برو تو پیجش با مشاو ...

من با کالری شماری 16, کیلو کاهش داشتم.

الان چون شیر میدم گیرم.

ممنون از راهنماییتون.