2703
2553
عنوان

بیست و دو سالمه.ولی سلامتیم در خطره

376 بازدید | 26 پست

دو تا زایمان پشت هم داشتم.اول 98و آخر 99.

تو بارداری دوم 30تا وزن اضافه کردم.تا 95پیش رفتم.

بعد زایمان شدم 83.

الان کمتر از یه ماهه شش کیلو چاق شدم.

با وجود شیر دهی اصلأ پرخور نیستم و خوراکم به شدت معمولیه.

همین اضافه وزن یهویی باعث شده دو روز از شدت زانو درد بیفتم گوشه خونه.

تجربه مشابه ندارین.به نظرتون دلیلش چیه.

سابقه تیرویید کم کار هم دارم.

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

۱ ) برای تیروئید تون تحت نظر پزشک هستید ؟

۲ )  برنج رو  آروم آروم کم کنید

۳ ) آروم آروم پیاده روی رو شروع کنید  ، از دقایق کوتاه و مسیرهای کوتاه شروع کنید

۴ ) میوه و سالاد  رو قبل از غذا میل کنید  ولی در عین حال  چیزهای مقوی  میل کنید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

فقط میتونم بگم خدا بهت سلامتی بده

کلسیم و قرصهای ویتامینی بخور بخاطر بارداری و شیر دهی های پشت همت

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
خوب معلومه که از تیرویید و زایمان های پیاپی مشکلت اول برو دکتر غدد بعد هم تغذیه بچه ما مادر سالم میخ ...

بلافاصله بعد زایمان تیرویید رو چک کردم.دکتر گفتtshنرماله.خوب شدی.

من اصلا تعجب کردم.چون قبل بچه دار شدن کم کاری داشتم تا لحظه زایمان بچه دومم.بعد یهو گفت نداری.

حدس زدم اشتباهی شده باشه.

فردا صبح حتما میرم

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
2706