2726
سیمبیکورت،بودزوناید،فورادیل،مونته لوکاست،نگزونلا،فلوتیکاپن،اسپریوا،قرص رینوفکس و.....اصلا یک درصد هم ...

خیلی هم پرو پیمون داده 

من دکترم دیگه کار نمیکنه 

ولی انقدر این بشر عالی بودا با یه نسخه شش ماه بعدش دیگه به دکتر نیاز نداشتی 

اسپری ها هم انقدر با اطمینان میداد که میگفت بعد یکی دو هفته قطع کن و دیگه استفاده نکن 

خیلی مواقع هم میگفت مشکل بیشتر معده هست که باعث تنگی نفست شده 

اگه سرفه داشتم بهم بتامتازون میداد که بند بیاد

البته من مشکل اصلیم سینوزیت بود و هست که وقتی عفونی میشه کلا رو نفسمم اثر میذاره و دکتر همیشه یه عالم انتی بیوتیک میداد اون که اوکی میشد مشکل تنفسی و سینوس و همه چی حل میشد 

انقدر عالی بود همزمان هم دارو برا سینوزیت میداد هم معدتو اروم میکرد هم ریتو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پهن فضولات حیوانی سه ماه زندگی تو روستا

توی هوای سالم هم رفتم هیچ تاثیری نداره.اصلا خوب بشو نیس،حس میکنم دکترم اشتباه تشخیص داده و‌مشکلم آسم نیس

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی
توی هوای سالم هم رفتم هیچ تاثیری نداره.اصلا خوب بشو نیس،حس میکنم دکترم اشتباه تشخیص داده و‌مشکلم آسم ...

اگه اسم نباشه به احتمال زیاد اول معده هست بعد اعصاب و مشکل قلب 

حتما یه سر پیش متخصص گوارشم برو 

یا دکتر ریه رو عوض کن ببین نظر دیگران چیه 

چون اکثرشون انقدر خوبن که با یه نسخه نود درصد علائمو کاهش میدن حالا این چطور نتونسته نمیدونم

2728
خیلی هم پرو پیمون داده  من دکترم دیگه کار نمیکنه  ولی انقدر این بشر عالی بودا با یه نسخه ...

یکبار سرما خورذم سرفه هام ۳ ماه  طول کشید رفتم پیش این دکتر،کلی اسپره داد گف ماه بعد دوباره بیا ولی با مصرف داروها حال من بدتر شد و سرفه هام شدیدتر،خودسرانه ۲برگ آزیترومایسین خوردم سرفه هام قطع شد،بعد ک مجدد رفتم پیش دکتر بهش گفتم موضوع رو و نپذیرفت،یک سال و ۳ماه پیشش رفتم هرماه میگف بیا برای چکاپ،مدام داروهاموتغییر میداد ولی من یذره هم بهتر نشدم تنگی نفسم اصلا درمون نشد ک نشد،سرفه هامم با آزیترومایسین خوب شد

اگه اسم نباشه به احتمال زیاد اول معده هست بعد اعصاب و مشکل قلب  حتما یه سر پیش متخصص گوارشم بر ...

من رفلاکس معده ی شدید دارم،انقدر شدید ک ب دارو جواب نمیده،قبلا تحت نظر فوق تخصص گوارش بودم تنگی نفسم تا حدودی بهتر شده بود،یعنی ممکنه از رفلاکس باشه؟نفس عمیق نمیتونم راحت بکشم باید زور بزنم و خمیازه بکشم،دکتر ریه هام قبول نمیکنه و میگه آسم داری

یکبار سرما خورذم سرفه هام ۳ ماه  طول کشید رفتم پیش این دکتر،کلی اسپره داد گف ماه بعد دوباره بیا ...

همین دیگه من الان دکترم نیست با جدیده سر همین مشکل دارم 

اون دفعه بهش گفتم دکتر من با سفتریاکسون و سفازولین خوب میشم گفت من به این چیزا اعتقاد ندارم

در صورتیکه دکتر من راحت از شش هفت تا بهم میداد تادوازده تا 

برای همینم تا شش ماه حالم خوب بود

به نظرم پیش یه متخصص عفونی هم برو شاید اونا راحت تر انتی بیوتیک بدن

حالا که گفتی دیدم شبیه خودمی منم فقط با انتی بیوتیک خوب میشم وگرنه هزار تا اسپری و قرص بدن فایده نداره 

همین دیگه من الان دکترم نیست با جدیده سر همین مشکل دارم  اون دفعه بهش گفتم دکتر من با سفتریاکس ...

آخه میدونی مشکل اینه که آنتی بیوتیک هم فقط سرفه ها و سردردهای منوخوب میکنه،تنگی نفس پابرجاس،تو هم تنگی نفس داری مدل من؟

همین دیگه من الان دکترم نیست با جدیده سر همین مشکل دارم  اون دفعه بهش گفتم دکتر من با سفتریاکس ...

این آنتی بیوتیکهایی ک گفتی قرصن یا آمپول؟قوی هستن؟بدون نسخه میدن ؟میخوام بدونم ک اگ یوقت ازون سرفه ها گرفتم مصرفشون کنم

من رفلاکس معده ی شدید دارم،انقدر شدید ک ب دارو جواب نمیده،قبلا تحت نظر فوق تخصص گوارش بودم تنگی نفسم ...

اره معده خیلی باعث تنگی نفس میشه 

دکترت اگه سواد داشته باشه گوشی بذاره متوجه میشه که ریه ات نیست 

من خیلی مواقع میرفتم علائم تنگی نفس داشتم حالا یا به خاطر معده یا گرفتگی شدید بینی دکتر میگفت خانوم ریه ات هیچ علائمی نداره اینایی که تو داری میگی واسه مثلا معدت هست 

نمیدونم چرا حس میکنم اکثر دکترای ریه میخوان استخون لازخم بذارن

دکترم انقدر خوب بود که تو طول این همه سال یه بار فقط بهم تست داد در صورتیکه مطبای دیگه هر دفعه چند تا تست میگیرن که چندصد تومن پیاده کنن ادمو

انقدر عالی بود که با چهار تا علائم معمولی یه بیماری خیلی سخت دوستمو بدون عکس و ازمایش و دستگاه تشخیص داد 

آخه میدونی مشکل اینه که آنتی بیوتیک هم فقط سرفه ها و سردردهای منوخوب میکنه،تنگی نفس پابرجاس،تو هم تن ...

نه من خدارو شکر چندین ساله دیگه مشکل تنگی نفس ندارم

سال 88 جراحی اندوسکوپی سینوس کردم از وقتی سینوسام باز شد دیگه تنگی نفس ندارم و علائمم خیلی خیلی کم شده فقط گاهی خس خس دارم به خصوص بعد سرماخوردگی همیشه علائم پیدا میکنم 

دیگه نه سرفه میکنم نه تنگی نفس دارم 

اره معده خیلی باعث تنگی نفس میشه  دکترت اگه سواد داشته باشه گوشی بذاره متوجه میشه که ریه ات نی ...

وای دکترت چقد خوب بود.اسمش چی بود؟فوق تخصص ریه بود؟دکترای ریه الکی ب آدم انگ آسم میچسبونن ک هرماه بکشونن مطب،دکتر من خیلی پولکیه.من میگم اگر آسم داشتم،توی این یک سال و ۳ ماه با مصرف اینهمه دارو لااقل باید یکمی بهتر میشدم درسته؟

نه من خدارو شکر چندین ساله دیگه مشکل تنگی نفس ندارم سال 88 جراحی اندوسکوپی سینوس کردم از وقتی سینوس ...

خداروشکر عزیزم.برای منم دعا کن خوب شم‌.دیگ‌ واقعا خسته شدم

این آنتی بیوتیکهایی ک گفتی قرصن یا آمپول؟قوی هستن؟بدون نسخه میدن ؟میخوام بدونم ک اگ یوقت ازون سرفه ه ...

امپولای خیلی خیلی قوی ای هستن 

از اونایی که بعضی درمانگاه ها قبول نمیکنن یا میگن باید تو سرم زد 

ولی ناز میکنن اگه نسخه دکتر باشه میزنن

باید دکتر تجویز کنه حتما 

ولی هر دکتری جراتشو نداره 

تو کل دکترایی که رفتم یکی دکتر ریه خودم جرات داشت بده یکی دیگه هم یه پزشک عمومی هست پیشش میرم اونم عاقل تا میگم مشکل من با فلان امپول حل میشه راحت میده 

امپولای خیلی خیلی قوی ای هستن  از اونایی که بعضی درمانگاه ها قبول نمیکنن یا میگن باید تو سرم ز ...

فک کنم قبلا این امپولا رو زدم،۳سال پیش سرفهدهام انقدر شدید بود و ۳ماه طول کشید رفتم دکتر عمومی ،گف باید آنتی بیوتیک قوی تزریق کنی،۴تا آمپول نوشت روزی یکی،سریع سرفه هام بند اومد

2706