1874
2106
عنوان

کسی هست آسم داشته باشه؟

191 بازدید | 38 پست

تنگی نفس دارید؟تنگی نفستون چجوریه؟درمان داره یا نه؟

پسر گلم غرورمه،دختر گلمم غرورمه،پسر و دختر نداره هر دو امانت خدا در دستان ما هستن,خدایا شکرت بابت فرزندان سالم

درمان آسم شنیدم بوی پهنه عفونتشو رفع میکنه خیلیا میگن

یه حاجت خیلی کوچیک از خدای خیلیییییییی بزرگ دارم ولی انقدر روسیاهم که ازم روبرگردونده شما برام دعاکنید شایدبوسیله شما صدامو بشنوه ممنون  

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
باید بری پیش متخصص ریه بهت دارو بده 

یک سال میرم دارو میده هیچ تاثیری نداره،

پسر گلم غرورمه،دختر گلمم غرورمه،پسر و دختر نداره هر دو امانت خدا در دستان ما هستن,خدایا شکرت بابت فرزندان سالم
حس میکنی از ته دل نمیتونی نفس بکشی مثلا تا گلوت مینونی نفس بکشی

دقیقا من هر ثانیه همینم.آسم من ب صورت حمله ای نیس،دائمیه،اصلا درمانم نمیشه.خسته شدم

2050
بله برادر من داشت دوساله خوب شده. آسم برادرم خیلی سنگین بود ولی خداروشکر درمان شد

چجوری درمان شدن؟دکترشون کی بود

چه علائمی داری؟ چه داروهایی داده تا حالا؟

سیمبیکورت،بودزوناید،فورادیل،مونته لوکاست،نگزونلا،فلوتیکاپن،اسپریوا،قرص رینوفکس و.....اصلا یک درصد هم تاثیر ندارن،علائمم تنگی نفسه،مدام میخوام نفس عمیق بکشم ولی درنمیاد ب راحتی،قلبمم محکم میزنه گاهی،زمستونا هم اگر سرما بخورم سرفه هام طولانی میشه

درمان آسم شنیدم بوی پهنه عفونتشو رفع میکنه خیلیا میگن

بوی پهن چیه

بوی پهن چیه

پهن فضولات حیوانی سه ماه زندگی تو روستا

یه حاجت خیلی کوچیک از خدای خیلیییییییی بزرگ دارم ولی انقدر روسیاهم که ازم روبرگردونده شما برام دعاکنید شایدبوسیله شما صدامو بشنوه ممنون  
سیمبیکورت،بودزوناید،فورادیل،مونته لوکاست،نگزونلا،فلوتیکاپن،اسپریوا،قرص رینوفکس و.....اصلا یک درصد هم ...

خیلی هم پرو پیمون داده 

من دکترم دیگه کار نمیکنه 

ولی انقدر این بشر عالی بودا با یه نسخه شش ماه بعدش دیگه به دکتر نیاز نداشتی 

اسپری ها هم انقدر با اطمینان میداد که میگفت بعد یکی دو هفته قطع کن و دیگه استفاده نکن 

خیلی مواقع هم میگفت مشکل بیشتر معده هست که باعث تنگی نفست شده 

اگه سرفه داشتم بهم بتامتازون میداد که بند بیاد

البته من مشکل اصلیم سینوزیت بود و هست که وقتی عفونی میشه کلا رو نفسمم اثر میذاره و دکتر همیشه یه عالم انتی بیوتیک میداد اون که اوکی میشد مشکل تنفسی و سینوس و همه چی حل میشد 

انقدر عالی بود همزمان هم دارو برا سینوزیت میداد هم معدتو اروم میکرد هم ریتو 

پهن فضولات حیوانی سه ماه زندگی تو روستا

توی هوای سالم هم رفتم هیچ تاثیری نداره.اصلا خوب بشو نیس،حس میکنم دکترم اشتباه تشخیص داده و‌مشکلم آسم نیس

توی هوای سالم هم رفتم هیچ تاثیری نداره.اصلا خوب بشو نیس،حس میکنم دکترم اشتباه تشخیص داده و‌مشکلم آسم ...

اگه اسم نباشه به احتمال زیاد اول معده هست بعد اعصاب و مشکل قلب 

حتما یه سر پیش متخصص گوارشم برو 

یا دکتر ریه رو عوض کن ببین نظر دیگران چیه 

چون اکثرشون انقدر خوبن که با یه نسخه نود درصد علائمو کاهش میدن حالا این چطور نتونسته نمیدونم

خیلی هم پرو پیمون داده  من دکترم دیگه کار نمیکنه  ولی انقدر این بشر عالی بودا با یه نسخه ...

یکبار سرما خورذم سرفه هام ۳ ماه  طول کشید رفتم پیش این دکتر،کلی اسپره داد گف ماه بعد دوباره بیا ولی با مصرف داروها حال من بدتر شد و سرفه هام شدیدتر،خودسرانه ۲برگ آزیترومایسین خوردم سرفه هام قطع شد،بعد ک مجدد رفتم پیش دکتر بهش گفتم موضوع رو و نپذیرفت،یک سال و ۳ماه پیشش رفتم هرماه میگف بیا برای چکاپ،مدام داروهاموتغییر میداد ولی من یذره هم بهتر نشدم تنگی نفسم اصلا درمون نشد ک نشد،سرفه هامم با آزیترومایسین خوب شد

2051