2733
2739
عنوان

میخوام با شوهرم قهر بمونم اما نمیشه

1068 بازدید | 49 پست

هر بار یه توهینی میکنه خیلی بهم برمیخپره میخوام قهر بمونم اما زودی فراموش میکنم

حوصله اوقات تلخی ندارم

اما خودم از این وضع ناراضیم

امروز دعوامون شده اونه که هر چی دلش خواسته گفته... بعد من فکر کردم این بار کوتاه نمیام سگ محلش می کنم

حالا میبینم اون بیشتر داره منو کم محل میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه قهر موند. آدم اعصاب خودش داغون میشه

گاه دلم میگیرد، از حرف هایی که در شانم نیست، از صداقتم که هیچکس لایق آن نیست...گاه دلم تنگ میشود، برای وعده هایی که میدانستم نیست، اما برای دلخوشیم کافی بود...گاه دلم میگیرد از سادگی هایم،. گاه دلم میسوزد برای وفاداری هایم...گاه دلم میسوزد برای اشکهایم،.گاه دلم میگیرد از روزگاری که در آنم... انقدر صبور بوده ام ، آنقدر تحمل کرده ام ، که خستگی های عمرم روی قلبم سنگینی میکند، هیچکس هم مدال افتخار صبوری بر گردنم نیاویخت ،،، من فقط گرفتار یک عادت لعنتی شدم که در چشم دیگران وظیفه ای بیش نبود، و چقدر دیر فهمیدم صبوری که از حد بگذرد باران حماقت بر سرت آوار میشود..................این نبود آنچه در انتظارش بودم💔
2728
محل نده خودش میاد خدانگم این مردارو چیکار کنه با هزار ارزو شوهر کردیم

نه بابا اصلا نمیاد

هیچ وقتم منت کشی نمیکنه

من زودتر خسته میشم

در حالی که به نظرم تقصیراونه

2738

عزیز ماکه شوهر تو  رو نمیشناسیم  خودت بهتر میدونی

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

وای کاش به ادمای همیشه مجرد نمیگفتن ترشیده

چون من خودم به شخصه اصلا حوصله ی ادم دیگه ایو ندارم

دوس دارم خودم باشم با خودم

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
متاسفانه اون روزیکه کوتاه اومدی یعنی دیگه پورو شد و رفت پی کارش کاری کن این اداهاش و بزاره کنار مح ...

خودم خسته میشم

ولی اون خسته نمیشه

دلم میسوزه که بچه ها تو خونه ان همش قهر و ... ولی اون عین خیالش نیست

یه وقتام انقدربچهها اصرارمی کنن مجبور میشم بیخیال بشم

2706