2137
2106
عنوان

جراحی هموروئید و شقاق مزمن😔😓

290 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها عاجزانه ازتون میخام کسی اگه جراحی کرده بیاد تاپیکم چندتاسوال دارم فقط میخام یکی که جراحی کرده به سوالم جواب بده   

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌
من شوهرم جراحی کرده میتونم بهت کمکی کنم؟؟

همسرت چند وقت درگیر بود 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی(جانی دپ)👌

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

من شوهرم جراحی کرده میتونم بهت کمکی کنم؟؟

گلم ببین بخون ببین شوهرت هم اینجور بود یانه من ازیه یبوست خیلی خیلی شدید به این روز افتادم الان ۸ماهه درگیرم خون ریزی میکنم و موقع دفع یه دردی دارم که انگار مقعدم‌میخاد منفجر بشه اصلا انگار به زور میخاد بیاد بیرون ۲تا بیرون زدگی دارم بایه شقاق مزمن 

2166
همسرت چند وقت درگیر بود  

شوهرم ی عملی داشت ک دکتر بهش چرک خشک کن داد و چون خیلی مصرف کرد عذرمیخام بیرون روی گرفتن انقد بیرون روی ادامه دار شد ک هموروئید گرفت..بعداز ۳روز من ی دکتر پیدا کردم و رفتیم همون روز جراحی کردن تا یک هفته نباید مینشستن و روزی چنبار تو محلول بتادین و اب گرم رژیم غذایی پراز فیبر ک دسشویی رفتن رو کم کنه چون واقعا نمیتونین برید دسشویی از درد...این‌ پروسه ۱ماه طول کشید با زجر و درد و...تا خوب شدن

ولی من فقط، به عشق  دختر دار شدن،  زنده ام 🌱
برین طب سنتی برا درمان  من شنیدم درمان میشع

گلم طب سنتی نمیتونه کاری کنه چون دیگه رد دادم و هموروئیدم خیلی اذیت میکنه هرروز دفع دارم اما درد ناکه کامل بیرون زدگی دارم که با دست هم نمیره داخل 

گلم ببین بخون ببین شوهرت هم اینجور بود یانه من ازیه یبوست خیلی خیلی شدید به این روز افتادم الان ۸ماه ...

بله عزیزم یبوست یکی از عواملش هس و بنظرم هرچی زودتر بری جراحی کنی ب نفع خودته چون خیلی بیماری دردناکیه امیدوارم خوب بشی عزیزم

شوهرم ی عملی داشت ک دکتر بهش چرک خشک کن داد و چون خیلی مصرف کرد عذرمیخام بیرون روی گرفتن انقد بیرون ...

همسرت جراحی کرد یا لیزر 

2165
همسرت جراحی کرد یا لیزر 

لیزر عزیزم ...بعداز اونم تا یهفته دکترش بصورت چت از حالش باخبر بود برا اینکه ببینه روند درمانش چطوره و دکترخوبی بود 

بله عزیزم یبوست یکی از عواملش هس و بنظرم هرچی زودتر بری جراحی کنی ب نفع خودته چون خیلی بیناری دردناک ...

بله گلم خیلی دردناکه شاید باورت نشه زندگیمو باختم احساس پوچی میکنم هیچ جا نمیرم هرروز گریه میکنم غصه میخورم وبه روزهای قبل این بیماری فکرمیکنم ولی افسوس هیچکس درک‌نیمکنه این‌مریضی مسخره چقد میتونه دردناک باشه و زندگیتو بهم بزنه 

لیزر عزیزم ...بعداز اونم تا یهفته دکترش بصورت چت از حالش باخبر بود برا اینکه ببینه روند درمانش چطوره ...

گلم لیزر بزای من کار ساز نیست هموروئیدم درجه ۴الی ۵دکترم گفت لیزر برای درجه ۱و ۲خوب جواب میده شماباید جراحی بشی 

مادر من لیزر کرد ..جراحی نکن

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
لیزر عزیزم ...بعداز اونم تا یهفته دکترش بصورت چت از حالش باخبر بود برا اینکه ببینه روند درمانش چطوره ...

گلم‌بازم‌من به جواب سوالم نرسیدم امیدوارم‌یکی بیاد توتاپیکم بتونه منو به جوابم برسونه 

2183

منم پارسال همورویئد عمل کردم. خیلی وحشتناک بود دردش واقعا غیر قابل تحمل. من یک ساله م گذشته وقتی تو دسشویی یکم فشار بیارم یبوست بگیرم همون آش و همون کاشه دردم دوباره شرکع میشه تا پنج شش ساعت. ولی پیشنهاد میدم‌عمل نکنی چون از درد میمیری

گلم لیزر بزای من کار ساز نیست هموروئیدم درجه ۴الی ۵دکترم گفت لیزر برای درجه ۱و ۲خوب جواب میده شمابای ...

شوهرم کف با یچیزی اونا رو قیچی کرد و بعد ی یچیز داغ حس کردم رو پوستم مثل اتو...خیلیا اونجا بودن ازخانم و دختر جوون تا....الان میخای جراحی کنی؟؟؟

مادر من لیزر کرد ..جراحی نکن

مادرتون چندوقت درگیر بود هموروئید داخلی و بیرونی داشتن؟

شوهرم کف با یچیزی اونا رو قیچی کرد و بعد ی یچیز داغ حس کردم رو پوستم مثل اتو...خیلیا اونجا بود ...

بله گلم تمام راه هارو رفتم تمام دارو ها تمام رریم غذایی ورزش فایده نداره که نداره یه درد شدیدی موقع دفع دارم خیلی زجر اوره 

گلم‌بازم‌من به جواب سوالم نرسیدم امیدوارم‌یکی بیاد توتاپیکم بتونه منو به جوابم برسونه 

من بودم کمی تحقیق میکردم اخه عمل انگار دردسر داره....شاید شما هم بتونی لیزر کنی لطفا خوب تحقیق کن

2191