2726
عنوان

دزدهای بیشرف

114 بازدید | 9 پست

سلام بچها پریروز 100 تومن از کارتم کشیدن ک پیامکش نوشت خرید اینترنتی رفتم همونجا رمز دومم عوض کردم اومدم شب خوابیدم صبح (دیروز) دیدم دوباره 100 دیگه کشیدن رفتم بانک گفت رمز دوم تا 24ساعت تغییر نمیکنه هیچی کلا رمز دوم برداشتم بعدش گف هرکیه اشناس اطلاعات کارتتو میدونه باز امروز صبح دیدم 100 دیگه کم شده کارت منم کلا یجوریه هر 24 ساعت با رمز دوم میشه کار کرد فقطم میشه 100 برداشت بیشتر از 100 باید رمز پویا زد عقلم نکشید همونموقه برم کارتمو خالی کنم تو ی کارت دیگ فک کردم اینطوری درست میشه الان چجوری پیگیری کنم میخام بدونم دستم ب جایی بند هست چون ب کارت خاصی نرفته مینویسه خرید اینترنتی از طریق پلیس فتا میشه ؟ 🤦‍♀️

خدایا عاشقتم دستمو ول نکن❤️

اره فک کنم

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728