2733
2734

سلام بچها دیشب همسایمون اومد خونمون یه پسر یه ساله و یه دختر۶ساله داره ازدستشون ارامش ندارم پسرش رفت دکوریه قشنگموشکست😭خیلی هم گرونهه مامانش فقط یه سیلی زد کلا بیخیال منو خیلی ناراحت شدم ولی نتونستم چیزی بگم بعد زنه برگشته میگه اینارو اینجا نزار😯بچها خیلی پرروعه خیلی ۲۵۰ دستی بهم بدهکاره یع ساله ۵ دستم لباس گرفته ازم پولشو نداده اونم یه سال بیشتر امروز دیگ عصبی شدم به دخترش گفتم به مامانت بگو پول لازمم پولمو بده دخترش اومد گفت مامانم گفت بابام بیادمیدیم شوهرش یجادیگ کارمیکنه بعدم پول داره ها هرروز یع جورمانتو و شال میخره ازدستش خسته شدم یه مدت درو باز نکردم نیاد باز حیا نداره میاد چیکارکنم بنظرتون ظرف شکسته روبدم دخترش بگم ببربده مامانت ازاین پیداکردبخره برامون واقعا خیلی پولش زیاده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

براچی رو دادی😶😒

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
2731

رفت و آمدتو قطع کن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

آره بده 

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2738

خجالت نداره بنویس رو کاغذ هم پولی ک‌دادی هم پول لباسا هم خسارتی ک‌زده بده دخترش بگو‌بده مامانش

کاش خدا یه نگاه هم ب زندگی من بکنه  کاش منم خوشبخت بشم ای کاش دعا کنید برام 😔

واسه چی باهمسایه رفت و امد میکنید

دیگه الان مثه قدیم نیست که همسایه رفیق باشه

هرکی عشقو انکارمیکنه یا تجربه اش نکرده یا توش شکست خورده...(لطفا روی پست هام ریپ حمله و نصیحت نزنیدتا بلکه یاد بگیرید حق ندارید به دیگران بگید چی درسته چی غلطه.)
2706