2737
2734
عنوان

میخوام مهاجرت کنم

166 بازدید | 18 پست

کسی اینجا تو سایت هستش که برای مهاجرت به یه کشور دیگه مثلا گرجستانی جایی اقدام کرده باشه ؟ میدونید شرایطش چجوریاست و چطوری باید شروع کنم ؟ 

دنبال يه دليل براي پرواز بگرد حتي وقتي هزار تا دليل براي سقوط داری   

میخوایی از چه طریقی بری ؟ کدوم کشور

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
احتمالا همون گرجستان

خب اگر بخوایی از طریق درس بری ، باید به مقاله آماده کنی بفرستی برای کشوری که میخوایی بهش مهاجرت کنی ، اونا هم مقالت رو مطالعه میکنن اگر قابل قبول بود براشون قبولش می‌کنن برات یه دعوتنامه میفرستن 

من تا این حد می‌دونم ، گوگل سرچ کنی برات چند تا راه میاره یا میتونی با یه کسی که بلده صحبت کنی اون بهتر راهنماییت می‌کنه 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
ترکیه رو میدونم . یا باید سرمایه گذاری کنی یا بورسیه بشی واسه پزشکی که اونوقت اجازه کسب و کارم بهت م ...

ااین بورسیه پزشکی چه شکلیه؟یعنی باید امتحان بدی اینجا ؟یا اونجا امتحان داره چجوریه

ترکیه رو میدونم . یا باید سرمایه گذاری کنی یا بورسیه بشی واسه پزشکی که اونوقت اجازه کسب و کارم بهت م ...

ترکیه ام بد نیست ولی خب شرایطشو ندارم

خب اگر بخوایی از طریق درس بری ، باید به مقاله آماده کنی بفرستی برای کشوری که میخوایی بهش مهاجرت کنی ...

میتونید یکم بیشتر توضیح بدید

2706