2091
2106

منم😐

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.👇 تاپیک جامعِ کلیپ های مهدویِ مشقِ انتظار 🦋     یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبمون میفرستی؟💚 حق الناس یعنی من گناه کنم، دیگران تو حسرت ظهورت باشن...💔 خودمونو با نیت هامون و بقیه رو با رفتاراشون قضاوت میکنیم؟ این انصاف نیست! (سامیه اسم مستعار نی نی سایتیمه😁)                                                                                                 [👻روح هستم👻]

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077
شما علایم دیگ نداری؟

ن همینه 😐واس بد خوابیمه🥺

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.👇 تاپیک جامعِ کلیپ های مهدویِ مشقِ انتظار 🦋     یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبمون میفرستی؟💚 حق الناس یعنی من گناه کنم، دیگران تو حسرت ظهورت باشن...💔 خودمونو با نیت هامون و بقیه رو با رفتاراشون قضاوت میکنیم؟ این انصاف نیست! (سامیه اسم مستعار نی نی سایتیمه😁)                                                                                                 [👻روح هستم👻]

واسه منم تیر میکشه نمیدونم این چند روزه رفتم بیرون برگشتم آب یخ خوردم از اونه یا ن

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،
2050