2091
2106
عنوان

آهنگ

46 بازدید | 7 پست

چنتا آهنگ قشنگ بم میگید 

همه تکراری شدن آهنگام گوششون میکنم حالم بد میشه

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊

رگ محمد لطفی

💙🐟Seni unutmaya ömrüm yeter mi🐟💙       نفهمیدی که عشق و جان منی ، جان که چه گویم ؛ جهــان منی....نفهمیدی که بر دلم چه گذشت ؛ تــ💙ـو قرار دل بیقرار منی....    /  شهزاده ی رویای من شاید تویی ، آن کس که شب در خواب من آید تویی تــ💙ـو ، از خواااب شیــرین ناگه پریدم ؛ او را ندیدم دیگر کنارم بخدا ، جانم رسیده از غصه بر لب ، هر روز و هرشب در انتظارم بخدا......🐟💙 ..خواهشا درخواست دوستی ندین🙏🏻

منم میخوام

دخترهای ۱۲ تا ۱۵ به من درخواست دوستی بدید خوشحال میشم .         کسی هم لطفا نگه اینجا چیکار میکنید ماشالا خانوم شدن دیگه !       لطفا با حیوانات مهربان باشید . اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.       اگه دوست داشتی پنج تا صلوات برای سلامتی بیماران     شکست کرونا     شادی روح رفتگان      خودت     و من بفرست . ممنون.        دوستون دارم.         راستی بعضی اوقات با کسایی که لایک میکنن دوست میشم .
رگ محمد لطفی

مرسی عزیزم💙

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

آهنگ دوست دارم از بیلی 

فیک لاو از بی تی اس 

❤️خدایا خیلی دوست دارم همیشه وقتی تنهام ناراحتم خوش حالم استرس دارم ...... پیشم بودی خیلی دوست دارم بابت همه چی ازت ممنونم خدایا شکرت❤️
2077
چ سبکی گوش میدی؟!

پاپ ایرانی 🤪

پاپ ایرانی 🤪

بگید دیگه هندزفری به گوش چشم به راهم🤕