1874
2079
عنوان

اصلاااا خوشی به من نیومده ....😔

155 بازدید | 14 پست

هر وقت یکم خوش حالم یکم فقط بااااااااید ی ناراحتی پیش بیاد 

باااااید یکی من و ناراحت کنه 

اصلا خوشی ب من نیومده اصلا.....

داشتیم میرفتیم چند روز شهرساان خیلی خوش حال بودم از گشنگی داشتم سریع غذا میخوردم

ی دفعه ی خواهر زدم اومد کلا روسری رو تو جنع از سرم دراورد

...

اون یکی با ی چیز زد سرم

منم رفتم محکم زدمش

خواهرم ناراحت شد 

منم 

کلی گریه کردم ک چه قدر بدبختم 

اصلا کوچکترین خوشی بهم تیونده

چندسالته؟

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                         انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی زود بیا بغلم💕

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

حساس شدی عزیزم اروم باش ریلکس ریلکس ریلکس تر

دقت کردین هرکسی هرچیزیو نداره اونو دوست داره !!          از همین یه جمله باید خیلی چیزارو فهمید...              همیشه مرغ همسایه غازه (:               
2077
فقط این نیست کاش میدونستید منطورم چیه تا تو جمع ی دره خوش حالم  باااید یکی من و ...

مشکل ذهنته 

اونو درست کن 

🌺 خدا جونم حل مشکلم فقط کار خودته 😉😚⁦❤️⁩           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁🧡

دختر به این خوشگلی و خوش خنده ای و شکمویی چرا باید ناراحت باشه🤪🤪🤪😍😍😍😍والا برا خودت عشق و حال کن چون شده ملکه ذهنت اگه خنده کنم بعدش گریه هستش اصلا اینطور نیست قشنگم تووو لایق بهترین هااایی😍😍😍😍😍😍

2050

حالا ناخواسته یکی موهای سر ادمو ببینه مشکلی پیش نمیاد:/

بچه رو چرا زدی؟ خواهرت کاملا حق داشت ناراحت شد از دستت 

و هم اینکه اینقدر حساس نباش، همههه همهههه مشکلات در این حد رو روزانه دارن

همون  اخه منم محکم زدمش ... اصلا حالم گرفتخ شد  گشنم بود خوشحالم بودم خیت شدم😔😔

ولش کن فدا سرت

بهش فکر نکن 

در برابر توهینی که میکنید سکوت میکنم و چیزی نمیگم.. امابه این معنی نیست که حرفی ندارم... فقط میدونم بحث با افرادنادان و سطحی بین هیچ فایده ای نداره🌺
2104