2703
2553
عنوان

دردو دل

72 بازدید | 4 پست

سلام من عضو جدید هستم.

ولی همیشه تایپینگارو میخوندم .

دیدم چع ادمای مهربونی دور هم جمع شدن

منی که الان مینویسم دختریم ۲۳ ساله .دل شکسته 

خانوادمو تو دو سالگی تو سانحه ای از دست دادم .

و از وختی طعم زندگیو چشیدم جز غم چیزی نفهمیدم .ادما اذییتم کردن .دنیا بد جور باهام تا کرد.

دیگ وارد جزئیات نمیشم چون میدونین که بخام بگم چن روز فقط باید تایپ کنم .در کل هر ادمی میدونه تو نبود پدر مادر چه اتفاقایی میوفته.

زندگی خیلی سخت شده واسم ی دختر تنها .تا کی میتونه با فامیل زندگی کنه .

و ادمایی که بخاطر نبود خانواده بد قضاوت میکنن.

از شما میخام برای من دعا کنینین😔

برام‌دعا کنین .

💔

خدای من خدای غیر ممکن هاست.توبرای ممکن ها گریه میکنی؟🍃

عزیزم واسه ارامش دلت دعا کردم.... 🧡

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد.تا اون یه نفر رو فراموش نکنی متوجه نمیشی آدمای خوب زیادی چشمشون به تو هست.تا کارما پس ندی به خودت نمیای. تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیافته.تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم چقدر سخته. تا از دستت نره قدرش رو نمیدونی تا دوستات رو نشناسی دو دستی به خانواده ت نمیچسبی.ما آدمای دیر رسیدن یا هیچوقت نرسیدن و نفهمیدن درک نکردن نیستیم فقط مشکل اینه تا یه چیزایی رو تجربه نکنیم به خودمون نمیایم مهم نیست چند سالته؛اگه اینارو درک کردی بدون که تو این زندگی بردی...موفیقت با یه بار تلاش به دست نمیاد پس اگه زیاد شکست میخوری طبیعیه 😊اگر میخواهید زندگی شادی داشته باشید آن را به یک هدف گره بزنید ،نه افراد یا چیز ها...دوستان معنی اسمم یعنی پادشاه دختر بزرگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456