2726
عنوان

مامانمینا مستاجرن

230 بازدید | 14 پست

امروز میخان برن چنتاخونه ببینن دعا کنید جور بشع بتونن بخرن نفری یه صلوات بفرستین برا خونه دارشدن همه لایک کنیدببینم چن نفرفرستادن ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ان شاءالله یه خونه ی عالی بخرن

ماهم پولمون کمه دعاکن جور بشه ان شاءالله 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2728

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
فداتشم خیلی نگرانشونم تهران خیلی گرونه خونه ها خودم شهرستانم باز بهتره ما پارسال گرفتیم

ان‌شاءالله میخرن

ان‌شاءالله تمام مستاجرا بخرن

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

۴۰ روز نیت کن نماز حضرت مسلم به نیت خونه دار شدنشون بخون.دو رکعته مثل نماز صب.هرروزش رو همون روز بخون یادت نره

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا
انشالله ازخدا میخام همه مستاجرا صاحب خونه شن خدایا فقط خودت

ان شاءالله

روضه ی حضرت مسلم هم خوبه تو همین نی نی سایت سرچ بزن دقیق ترشو برات میاره

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
ممنون عزیزم

🌹

2706