2726
عنوان

کنکور در 28 سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 3143 بازدید | 127 پست
آره عزیزم بخون ، انسان بسیار قدرتمنده کافیه اراده کنی  من ۲۶ سالگی کنکور دادم و حقوق قبول ش ...

شما کنکور دادنی بچه داشتی؟ یا در طول تحصیلات بچه دار شدی؟

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما کنکور دادنی بچه داشتی؟ یا در طول تحصیلات بچه دار شدی؟

کنکور دادنی بچه م ۳ سالش بود ، تا لیسانس بگیرم شد ۷ ، ۸ ساله

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
2728
تا زنده ای تلاش کن فقط تلاش کن

امضات فوق العادست🖐💋

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
چندییین بار توی همین نی نی سایت گفتم همکلاسی من توی دانشگاه, 45 سالشه با 3 تابچه و شاغل بودن, پزشکی ...

جدی چقد خوب چطوری تا حالا کسی ازش نپرسیده ویژگیاش چیه 

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️

من 18سالمع ولی چون بچه دارم ینی با بدبختی دارم میخونم ک حداقل دیپلمم رو بگیرم

رشتم انسانیه

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
با بچه می‌تونستی برای کنکور بخونی؟

اتفاقا برای بچه م زیاد هم وقت میذاشتم ، چیزی نخوندم 

ولی دوران دانشگاه واقعا میخوندم و نمراتم عالی بودن ، اصلا هم خسته نمیشدم چون با عشق و لذت میخوندم 

زندگی کوزه ی آبی خنک و رنگین است ، آب این کوزه گهی شور گهی تلخ گهی شیرین است 
شوهرم ۳۳ سالشه ترم یک دانشگاهه، برادر شوهرمم تو ۳۷ سالگی امسال داره واسه کنکور تجربی می خونه ! دعا ک ...

موفق باشن عزیزم منم همینطور بودم ولی سنم کمتره خدا به هممون کمک کنه🤲🤲🤲

میشه برای هدفهام یه صلوات بفرستی. ❤️❤️
شوهرم ۳۳ سالشه ترم یک دانشگاهه، برادر شوهرمم تو ۳۷ سالگی امسال داره واسه کنکور تجربی می خونه ! دعا ک ...

همسرتون رشته اش چیه؟ 

سلامتی امام زمان و تعجیل فرج یه صلوات بفرست عزیزم🥰
2706