2737
2739

کتاب راز راندا برن

کتاب شفای زندگی لوییز 

محدودیت صفر 

چهارمیثاق 

قدرت راندا

انسان در جستجوی معنا 

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟

آره راز و انسان درجستجو معنا و چهارميثاق و قدرت صفررو خوندم

نه من كلا روم تاثيرنداره هرچي ميخونم نميدونم چرا

البته يه چندتايي بودن ولي اينا نبودن

دلم يه جاي دور ميخواد! خيلي دور...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خوندم،فیلمش هم دیدم ،و خیلییی راجع ب قانون جذب و اینجور چیزا تحقیق کردم 

بنظر من کاملا درسته ولی خیلی سخته فهمیدنش و بعضیا اشتباه میفهمنش و انتقالش میدن 

طبق قانون جذب زندگی کردن اولش خیلی سخته اما واقعا موثره و من خودم تاثیرشو دیدم بارها

2728

ببین تعریف مردم از قانون جذب اینه ک ب چیزی ک میخای فکر کن همیشه تصویر سازی کن و بنویس و اینا بهش میرسی،این طرز فکر اصلا تعریف قانون جذب نیس،کسی ک اینجوری بخاد بهش عمل کنه نود و نه درصد جواب نمیگیره

اون ی درصدم کسایی هستن ک فکر میکنن اینجوریه ولی در واقع درست عمل میکنن و متوجه نمیشن تاثیر چ کاریه این نتیجه ای ک گرفتن 

2738