2737
2734
عنوان

گیاه شفلرا دارین تو خونه؟

495 بازدید | 13 پست

حالش خوبه؟

هرچند وقت برگ جدید میده؟

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰

من دارم تقریبا  تو ماه 1 برگ داد اما گف چون تازه گلدونشو عوض کردم ازینه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دارم تقریبا  تو ماه 1 برگ داد اما گف چون تازه گلدونشو عوض کردم ازینه

من دوماهه خریدم هنوز برگ جدید نداده🤔

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰
من دوماهه خریدم هنوز برگ جدید نداده🤔

اب زیاد نده عاشق نوره 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
حالش خوبه سلام میرسونه

اوخی عزیزم از طرف من ببوسش😂

هر چند وقت برگ جدید میده؟

اب زیاد نده عاشق نوره 

هفته ای دوبار اب میدم اما چون خاکش سبکه انگشتمو میکنم تو خاک همیشه خشکه.

اره حس میکنم نورش کمه گزاشتم کنار پنجره شرقی

2738

حس میکنم گلدونشم براش بزرگه 

بنظرتون عوض کنم با یه گلدون کوچیکتر یا باز شوک بهش وارد میشه؟

سلام امیدوارم که حالتون خوب باشه.دوستان من یه فیکوس داشتم که هم گرون خریده بودم هم برام با ارزش بود. ولی برگاش شروع کرد به زرد شدن وقتی داشتم داخل ایترنت دنبال مقاله ای میگشتم که علت زرد شدن گیاهم ر و پیدا کنم با سایت جوانه بان آشنا شدم. وقتی وارد سایت شدم کلی مقاله از گیاهان  

از جمله علت و درمان گیاه پتوس، شرایط نگهداری از سینگونیوم در آپارتمان، علت سوختن زرد و خشک شدن برگ انجیری، و کلی مقاله دیگه که مربوط به گل و گیاه آپارتمانی هست داخل سایتشون بود. در ضمن یه خوبی که این سایت داره اینه که بسته مشاوره داره یعنی میتونید مشاوره چند روزه رو با یه قیمت خیلی کم خریداری کنید و به صورت مستقیم با یک متتخصص گل و گیاه در ارتباط باشید

حس میکنم گلدونشم براش بزرگه  بنظرتون عوض کنم با یه گلدون کوچیکتر یا باز شوک بهش وارد میشه؟

سلام گلدونش یه سایز کوجیک تر بگیرین 

کف گلدون سوراخ باشه و حدود ۲یا ۳  سانت رو سنگ درشت بریزن حدود سنگ های ۲ سانتی  بعد هم خاک اصلی رو بریزین 

اگه گیاه رو جدید خریدن بزارین ۱ هفته بگذره که شوک جابجایش تموم بشه .

پیج اینستاگرام من alpinaflower خوشحال میشم فالو کنین.