2410
2553
عنوان

معجزه سوره حشر رو باورم نميشه 😟😟😟

10163 بازدید | 95 پست

اينو يه فرد غير مذهبى داره بهتون ميگه

پارسال بابت يه خواسته ى چله ى سوره حشر گرفتم

روز چهلم اتفاقى افتاد كه به خواسته م كه نرسيدم هيچ

خيلى خيلى بدترم شد . ما هم كه انسان هاى خيلى محدودى هستيم ، از اصل خواسته هامون بى خبريم

از دنيايى كه پشت سر خواسته هاى ماست بى خبريم

فكر كردم خدا دوستم نداره و چقدر ناراحت شدم كه اينطورى شد

چقدر گريه و زارى كردم ، چقدر ناراحتى كشيدم

خلاصه  بعد ٤ ، ٥ ماه خدا بهم نشون داد اگه به خواسته ت مى رسيدى بدبخت ترين آدم دنيا مى شدى و واقعا اونجا فهميدم كه اگه خدا نميده چيزى رو پس واقعا يه دليل محكمى پشتش هست 

.

حالا ٦ روز پيش دوباره دلم هواى چله گرفتن كرد

گفتم بازم حشر 

ايندفعه خير و صلاحم رو از خدا خواستم فقط 

گفتم خدايا اميدم به خودته و دارم در خونه ى تورو ميزنم و تنها دلم ميخواد كه تو درو به روم باز كنى

شايد باور نكنيد ولى خدا سر شاهده روز پنجم چله به خواسته م رسيدم

حتى يه چى فراتر از خواسته م

قربون خدا برم ، چقدر من ناشكرى كردم 

اگه چيزى رو داد بهتون بگيد خدايا دمت گرم

اگه چيزى رو نداد بگيد خدايااااا خيلى بيشتر دمت گرم 

چون صد در صد اون به ضررتونه 

با دو چشم خودم ديدم كه اون خواسته م به شدت بر ضررم بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا همینطوره

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای ارامش و سلامتی خودم و خانوادم دعاکنید                 ‌‌‌                   یاکاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین
2456

چله حشر بی نظیره

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2714

چه عالی 

خداروشکر

صدرصد همینه باید اعتماد کامل کرد به خدا

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

چقد خوب 😍خدا ب دل همه نظر کنه ..یه نگا ب دل منم بندازه😘

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

چطوریه بگید

میشه واس منم ی امضابزنید مشکلم حل شه باارامش درس بخونم لطفافقط ی دیقه طول میکشه عضومیشید و امضاتون ثبت کنید۸سال اذیت شدم الان منتظرمعجزه ی خدام شمامیتوتیدبایه امضامنو به این ارزوی محالم نزدیک کنیدمن ازادمای دنیای واقعی انتظاری ندارم مجازیارو بیشترقبول دارم چون حداقلش اینه که نمیشناسمشون❤کمکم میکنن درحالیکه نمیشناسنم واین بهترین حس دنیاس❤🙏

میشه بگید چجوریه 

دلم خیلی گرفته حس شکست و نابودی عجیبی دارم نمیدونم تا کی باید ب ظاهر خوشحال باشم نمیدانم تا کی باید سنگینی نگاه ترحم امیز دیگران را ببینم نمیدانم پس کی نوبت خندیدن از ته دل برای من میشه ذوق برای بچم نمیدونم خدا چه زمانی را برای گرفتن دست جگر گوشم تعیین کرده یک ساله دبگه دو سال دیگه یا چند سال دیگ شاید هم هیچوقت 😭😭😭😭فقط میدونم بنده خوبی نیستم و بی طاقتم صبرم تموم شده تسلیمم . حس مادری برام شده آرزو 😔.. اگه امضام خوندی خوشحال میشم برام دعا کنی خدا بهم بچه سالم و صالح و خوشگل و باهوش بده ممنون 🌹🌹دکترا گفتن تخمک اهدایی 😭 ینی قرار نیست من بچه ای از خون و گوشت خودم داشته باشم مگ من چند سالمه خیلی سخته خیلیییییی 💔💔😭😭😭😭😭😭 خدایا فقط تو میتونی برام معجزه کن مگه من چندسالمه 😭😭 خدایا بهم بچه بده چیزی ازم نگیر بچه با عمر طولانی و با عزت ❤️ ممنون میشم دعام کنین خیلی محتاجم🌹🌹راجب دکتر زنان و ای وی اف و ای یو ای و عکس رنگی و... درمان هایی ک تاحالا انجام دادم سوالی داشتی بپرس دیگ انقد دکتر رفتم یه چیزایی میدونم 🥲
2706