2703
2553

دوستاااان فیلم باااز چند تا فیلم و انیمیشن قشنگ واسه دختر نوجوون ۱۴ساله معرفی کنین ک محتوای خوبی هم داشته باشه و کلا جذاب باشه و البته آموزنده 

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍

انیمیشن صدای خاموش عااااالیه

کوکو

روح

اینام خوبن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
انیمه یا انیمیشن؟ 

انیمه انیمیشن هردو دیگه

باردارنیستم تیکر رسیدن ب اهدافمهههه♥😍    بهترین زندگیو خودم با دستای خودم میسازم چون من لایق بهترینهاااام💪❤  روزای خوبو میسازم😍😍
انیمیشن صدای خاموش عااااالیه کوکو روح اینام خوبن

براش soul یا همون روح رو بذار که این خانم اشاره کردن. چند دفعم بذار.

گلّه ما را گله از گرگ نیست این همه بیداد شبان میکند
2714
انیمیشن صدای خاموش عااااالیه کوکو روح اینام خوبن

من صدای خاموشو تا نصفه دیدم خوشم نیومد اخرش قشنگ میشه؟ 

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
من صدای خاموشو تا نصفه دیدم خوشم نیومد اخرش قشنگ میشه؟ 

آره من دوسش داشتم

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
انیمه انیمیشن هردو دیگه

انیمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:

نام تو

غول توکیو

شهر اشباح

مدفن کرم های شب‌تاب 

حمله ب تایتان

برج متحرک هاول

انیمیشن:

روح

کوکو

زوتوپیا

هتل ترانسلوانیا

مگامایند

6 ابر قهرمان

راتاتویی

اگه امروز شروع کنی، یه روز زودتر از فردا نتیجش رو می بینی✨
انیمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: نام تو غول توکیو شهر اشباح مدفن کرم های شب‌تاب  حمله ب تایتان برج متحر ...

مرسی❤

2706