2737
2734
عنوان

دعانویس کلیمی شیراز

| مشاهده متن کامل بحث + 51354 بازدید | 141 پست
منم گرفتارم طلسم شدم شمابرای حل مشکلت چکارکردی

عزیزم اگر مشکلت حل نشده ی آقا هست هزینه سرکتاب میگیرن طول میکشه تا جوابش بهت بده چون آداب خودشو داره کامل مشکلتومیفهمی بعد میگه چکارکنی تامشکلت حل بشه دعا دادن فرستادنش زمان داره اما شکر خدا همه جواب گرفتن فقط باید تحمل کنی که جواب استخاره بده چندروز طول میکشه اما دقیق میگه بعد واسه طلسم بزنه دعا بده هزینه میدی زمان میبره بهت بده اما تاثیرش همیشگی هست ۰۹۳۸۲۸۵۸۴۱۳ نوروزی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیز من سر کتاب قرانی باز کردم گفت دعای کلیمی هست و باز کردنش سخت هست یه دعا بهم داد دوماه زندگ ...

عزیزم اگر دعا کلیمی باشه باید طلسم بزنی تا کسی نتونه واست طلسم بزنه ی آقا هست به اسم نوروزی برات اول سرکتاب برمیداره هزینه موکل ۳۰۰هست اما عادی ۲۰۰هست آمادقیق میگه که مشکلتو وراه درستش چیه هزینه شاید بالا باشه اما کارسازه ۰۹۳۸۲۸۵۸۴۱۳نوروزی کلیمی هست

سلام عزیز من سر کتاب قرانی باز کردم گفت دعای کلیمی هست و باز کردنش سخت هست یه دعا بهم داد دوماه زندگ ...

سرکتاباش چون دقیقه یخورده طول میکشه چون روساعت زمان خودش انجام میده همینطور دعاهاوطلسماش دور میفرسته اما عالین همه نتیجه دیدن

2731
عزیزم اگر مشکلت حل نشده ی آقا هست هزینه سرکتاب میگیرن طول میکشه تا جوابش بهت بده چون آداب خودشو داره ...

هزینه سرکتاب موکلش ۳۰۰هست اما عادی ۲۰۰تومنه چندروز طول میکشه جوابتو بده اما دقیق بهت میگه واسه طلسم دعاش هم زمان میبره بهت بده اما کارش عالیه

دوست عزیز من خودم هم اعتقادی نداشتم و اصلا دنبال این چیزا نبودم تا دوسال پیش که زندگی سراسر ارامشم ک ...

سلام عزیزم منم شش ساله مشکل شما دارم ...میدونم کار زن بابامه 20روز پیش هم دوباره رفته برام ...میتونم طلسمای پاشیدنی باطل کنم ولی اونای که زیر مدفونه کاری از دسم برنمیاد...باید پیش یکی برم که کار بلد باشه ادرسش بده تا باطل کنم...میگم شما توی شخصی میشه بگی چکار کردی دنبال ی ادم کار درست میگردم

جالبه برای اقایونی که تو سایت چرت وپرت میگن گزارش نمیزنین. برا این مورد که ازاری نرسونده گزارش میزن ...

ببخشيد من مرد هستم و ميگم واقعا دعا وجود داره چون خودم باهاش درگيرم و هركي ميگه اتقاد نداره دروغ ميگه ولي اكثر دعانويس ها الكي هستن داخل شيراز من دعانويس خوب نديدم ولي اطراف شيراز هست

2738
ببخشيد من مرد هستم و ميگم واقعا دعا وجود داره چون خودم باهاش درگيرم و هركي ميگه اتقاد نداره دروغ ميگ ...

سلام عزیزم.... اطراف شیراز شما میشناسید آدرس و اطلاعاتشون بهم بدید؟

واقعا خوبن؟ 

ممنون میشم

@نی_نی_یار_3       @نی_نی_یار_5       @نی_نی_یار_شب & ...

چه طوری نی نی یار ۵ رو تگ کردی میشه تاپیک آخر منم تگش کنی هرکاری کردم نشو

دلتنگمو با هیچکسم میل سخن نیس..کس در این آفاق به دلتنگیه من نیس💔🖤
2706