2737
2734
عنوان

دعانویس کلیمی شیراز

51404 بازدید | 141 پست

سلام دوستان کسی دعانویس کلیمی شیراز میشناسه ادرس بده برای باطل کردن طلسم می خوام کارم خیلی گیر افتاده هرچی نماز خوندم و هر کار و دعایی که گفتن انجام دادم ولی درست نمیشه میگن دعا از نامسلمون برات گرفتند و فقط باید دعانویس کلیمی باطلش کنه  

@نی_نی_یار_3      

@نی_نی_یار_5      

@نی_نی_یار_شب      

نی نی یار لطفا اینا رو که همش دنبال جادو و دعانویسن لغوکاربری کن راحت شیم از دستشون

کاش من هم تو زندگیم یک باباطاهر داشتم که بهم میگفت: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری، بیا قسمت کنیم بیشش به من ده، که تو‌ کوچک دلی طاقت نداری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@نی_نی_یار_3       @نی_نی_یار_5       @نی_نی_یار_شب & ...

فکر کن همچین مشکلی برای خودت پیش میومد بازم اینجوری میگفتی؟الانم واسه راحت شدن از دست اینجور تایپیکا میتونی تو تایپیک نیای

دوست عزیز من خودم هم اعتقادی نداشتم و اصلا دنبال این چیزا نبودم تا دوسال پیش که زندگی سراسر ارامشم کاملا بهم ریخت همه چی یهو بهم ریخت یه طلسم و دعا تو خونم پیدا کردم هر کاری بگی با همسرم کردم ولی فایده نداشت گفتم اخرین راهم امتحان کنم 

2738
انشالله که هیچ وقت تو زندگیت دچار مشکلی نشی که هر کاری کنی حل نشه و سعی کنی همه راهی رو امتحان کنی&n ...

صدتا مشکل داشتم  و دارم ولی با رفتن پیش این ساحرها مشکلاتم رو دوبرابر نمیکنم. این کار حرام و گناهه چرا انحام میدین؟؟ به خدا  ساحر ها و دعا نویس ها نه تنها مشکلی ازتون حل تمیکنن بلکه صدتا مشکل دیگه میزارن رو نشکلاتون و حتی جن هم میفرستن تو بدنتون. نکنید این کارارو

کاش من هم تو زندگیم یک باباطاهر داشتم که بهم میگفت: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری، بیا قسمت کنیم بیشش به من ده، که تو‌ کوچک دلی طاقت نداری 
سلام من پارسال یه خانم برام سرکتاب باز کرد واقعا خوب بود تقریبا تمام حرفهایی که زد درست بود

09034690842خانم قربانی خدا خیرش بده هر جا هست من برای کار و زندگیم برام سرکتاب باز کرد

منم گرفتارم طلسم شدم شمابرای حل مشکلت چکارکردی

سلام عزیز من سر کتاب قرانی باز کردم گفت دعای کلیمی هست و باز کردنش سخت هست یه دعا بهم داد دوماه زندگیم اروم شد خودش هم گفت موقت هست ولی دوباره همه مشکلاتم برگشت 

09034690842خانم قربانی خدا خیرش بده هر جا هست من برای کار و زندگیم برام سرکتاب باز کرد

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

این اقاس و شماره خودشدمیده ک خانوماروگول بزنع حساباشون خالی کنه

❤گرنگه دارمن آن است که من میدانم...شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد...❤
@نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_3     این اقاس و شماره خودشدمیده ک خانوماروگول ...

عزیزم غیب گفتی من آقا هستم از اسمم مشخص ولی اون شماره نه مال من نه آقا 

ای کاش قبل از حرف زدن یکم فکر میکردیم بعد هر وصله ای را ب دیگران میچسبوندیم.متاسفم.

2706