2410
2553
عنوان

🥳تولد🎂

94 بازدید | 11 پست

سلام دوستان ۱ ماه دیگه تولد دخترمه میخام ی جشن کوچیک ده نفره با خانوادم بگیرم ولی میخام شیک و ب یاد ماندنی باشه.ب نظراتتون احتیاج دارم.میشه بگین چیکار کنم چ غذا یا دسرهایی درست کنم ک هم کم هزینه باشه هم درست کردنش اسون باشه.ب بچه ها چ یادگاری بدم.بعد بگسد تم چ رنگی بهتره بنفش خوبه؟لطفا راهنماییم کنین و تمام سوالاتمو جواب بدین ممنون دوستان🥰

💗قلبم شاید تپیدن یادش بره ولی دوست داشتن تورو یادش نمیره💗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برای نوشیدنی موهیتو کهکشانی بده اگه تم بنفش چون ترکیب رنگ خوبی میشه برای غذا هم میتونی سالاد الویه سالاد ماکارونی .ژله های دورنگ درست کنی 

♡دوستان عزیز کارهای تایپ ساده و ورد رو با کمترین هزینه براتون انجام میدم ،انجام کار با برنامه spss،مدرس دروس روانشناسی و فلسفه منطق مقطع متوسطه 
2714

کیک که اصلیه

برای غذا هم الویه اسنک پیراشکی مینی پیتزا و از اینجور چیزا درست کن

دسر تک نفره بزار از این دسرایی که موز و بیسکوئیت و خامه و ژله و اینا ردیف ردیفه(حالا اسمای مختلف دارن) 

پفک و پفیلام بزار

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑