2726

سلام من هم دوقلو دارم. یک دختر و یک پسر. خیلی سختی کشیدم تا این دوتا کوچولو را بدست آوردم پنج سال بود بچه می خواستم. و همیشه خدا را شکر می کنم که این فرشته ها رو به من داد. درسته که یک وقت هایی سخته ولی واقعا شیرینه. و البته به تازگی فهمیدم در کمال ناباوری دوباره حامله شدم. 🙈 اونهایی که ناله می کنند یکم به زمانی که بدون بچه بودن و التماس خدا را می کردند که صدای بچه توی خونشان بیاد بیافتند. به خدا گناهه ناشکری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575

2728

سلام منم سه قلو دارم ...دو پسر یه دختر ....الان نه ماهه ان ...خیلی سخته رسیدگی بهشون ... نیم ساعت تو طول روز نمیشه خوابید یا استراحت کرد...ولی واقعا شیرین و لذت بخشه...امیدوارم هر کی دلش میخواد بچه ؛خدای مهربون دامنش رو سبز کنه

من🤦‍♀️

یعنییییی اینا بنظرم اصلا نمیدوووونن نشستن یعنی چی 

روانی شدم از دستشون 

از صبح که بیدار میشن جیغ سر صدا بدو بدو بپر بپر

خونمون ناااابوده نابود😐🤦‍♀️

دیوار سالم نمونده برام..

همششش خط خطی

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

با سلام مامانهای دو قلو و چند قلو اگه دوست دارید در گروه تلگرام با هم باشیم لطفا به آدرس زیر مراجعه کنید 

دوقلوها و چندقلوها
مخصوص مامانهای  دوقلو و چندقلو
https://t.me/dogholohavachandgholoha