2726
شما بچه دار نشدید؟

من کلا قصدشوندارم عزیزم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکی از آشناهای خونوادگیمون رو میشناسم الآنه نزدیک به ۱۷ ساله که ازدواج کردن مشکل از خانمه هم هست و بچه دار نمیشن و کاملا خوب زندگی میکنن 

و هردو سرکار میرن 

زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...       خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   

زن و مرد اگه شاد باشن ربطی به بچه و اینا اصلا نداره

اما اگه حس میکنم حتما بچه میخوای یا پرورشگاه بیار یا جداشو

2728

یکی از فامیلای ما هم همین مشکل داشتن ۴۰ سال باهم زندگی کردن تا شوهرش فوت شد 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!

من خواهر شوهرم برای شوهرش میمرد و از خانواده فقیری اند اما شوهرش عالی بودن.بعد هشت سال جدا شد با یه کارگر ازدواج کرده دو تا بچه داره.همیشه تو زندگی قبلیش دنبال بچه اشناهاش بود

به خاطر بچه دار نشدن بداخلاق شده بود؟

آره بنده خدا

اوایل خیلی خوب بود مشکلی نداشتن از وقتی فهمید مشکل داره کلا عوض شد انگار یه ادم دیگه

اخه واسه مردا صدبرابر خانوما سخت تره بهشون خیلی فشار میاد

اخرشم بااینکه خواهرشوهرمو دوست داشت ولی اونم دیگه نمیتونست تحمل کنه از هم جدا شدن

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
انشالله که هیچ زنومردی بخاطر بچه زندگیشون بهم نخوره🙂

بله زندگی ک فقط بچه نیست فرصت بیشتری برای زندگی بی دغدقه دارن.. و اینکه حتی میتونن ی بچه بیارن بزرگ کنن اون دنیاشونم اباد کنن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706