1874
2079

دخترخاله ی خودم با اینکه مشکل از شوهرشه ولی شوهرشو میپرسته 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

5ساله نه ولی هردو بچه دوست داریم ولی بی مزه و بی معنی نشده زندگیمون

بدون هیچ ماشین و آدمی......یه جاده که درخت های کنارش قد علم کرده باشن....آنقدر که شاخه ها در هم تنیده و سایه انداخته باشن رو جاده.....شروع کنم به دویدن و جیغ زدن.....دویدن و جیغ زدن و خندیدن.....بعد از نفس افتادنم...وسط جاده دراز بکشم و دستامو باز کنم و با لبخند به پیچیدگی و رنگ شاخ وبرگ ها نگاه کنم.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خواهرشوهرم بود که جدا شد

نه بخاطر اینکه بچه دارنمیشد

بخاطر اینکه مرده مشکل داشت کلا بداخلاق شده بود بیچاره 

اخرم از هم جدا شدن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظارتو...😍🤰خوشبختی یعنی یه فرشته از جنس خودت تو دلت باشه😍🧚‍♀️پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2032

دوستم  مشکل از همسرشه ادامه میده زندگیشو.....دوتا پسر خاله بابام سنشونم بالا بچه ندارن ادامه دادن فامیل دور شوهرم پیرن بچه ندارن ...

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

هزاران نفر دلیل نمیشه ک همونطور ک زنا مشکل دارن از شوهراشون توقع ندارن ولشون کنه مردا هم اونجور ابجی خود من ب هیچ کس نگفته مشکل از شوهرشه منم اتفاقی فهمیدم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2104

من یکی از آشناهای خونوادگیمون رو میشناسم الآنه نزدیک به ۱۷ ساله که ازدواج کردن مشکل از خانمه هم هست و بچه دار نمیشن و کاملا خوب زندگی میکنن 

و هردو سرکار میرن 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  زندگی همچون یک آینه است زمانی که در آن لبخند بزنیم شگفت انگیزترین نتایج را به دست خواهیم آورد. پس به زندگی بخندید تا زندگی بهتون بخنده و از زندگیتون لذت ببرید ...      من یه مادر ۲۸ ساله هستم و یه دختر کوچولوی خوردنی کلاس اولی دارم و یه تو راهی خوردنی تر تو دلم که سونو گفته گل پسره  خدا کنه هرچی که هست سالم و صالح باشه    خدایا شکرت به خاطر همه نعمت هایی که دادی و ندادی   

زن و مرد اگه شاد باشن ربطی به بچه و اینا اصلا نداره

اما اگه حس میکنم حتما بچه میخوای یا پرورشگاه بیار یا جداشو

وقتی میای نی نی سایت اینارو باید تکرار کرد😐☝️                     حیییییف اعصاب نازنینمه که                          بخوام اینجا با یه سریا الکی بحث کنم  پس👈         باشه😗تو حرف بعدیتم درسته حالا بزن به چاک😐👊       (اسکل تو حرفات از امضام اسکی نرو انقدر حقیر نباش)🤣     زیاد زر زدی جوابتو نمیدم.حالا هی یقههه جر بده من نگاه کنم🤣                       خدایی موندم خدا وقتی عقل پخش میکرده یه سریا تو صف چی بودن😐یعنی خود مرحوم گاندی هم با اینا حرف بزنه میگه صلح و اینارو ولش کن اینا وجودشون برای کره زمین خطرناکه با تیر میزنشون😐دیگه فعلا صحبتی ندارم عاشقتونم😐💕🖐 دخترای خنگ جذاب نیستن   شما از دخترای باهوش میترسین😉🤞    🖤 اونجا که یه دختر میگه " تو قول داده بودی "   قابلیت اینو داره که عرش خدا رو  بلرزونه🖤                                                                                                                                                           
1718