2737
2734
عنوان

توروخدا یه لحظه بیاین

74 بازدید | 16 پست

سلام خانوما از دیشب دخترم تب داره نصف شب بردیم بیمارستان آوردیم خونه داورهاشو دادیم صبح ساعت ۶ وقت داروش بود استامینفون پاراکید رو دادم استفراغ کرد شدید از دماغش ریخت بیرون و شرمنده اسهال کرد نذاشت بدم ب جاش شیاف گذاشتم 

میگن بین بچه ها زیاد شده این مریضی ویروسه 

شما اطلاعی در موردش دارین 

و یه چند تا هم دارو برا اسهال و استفراغش داده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مختص امسال نیست. هرسال هستش. منم پسرم چندسال پیش اسهال استفراغ شد

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2731

من نشنیدم.تندتندبعش آب شیرسوپ مایعات بده بخوره جیش کنه تبش میادپایین

کاربری پنجممه.  شرحیز حال و حالی زِ شرح نیست🖤🥀       ازوقتیعضونینیسایت شدم باسبک جدیدوعجیب وغریبیاززندگیآشناشدم.خواهشا هی نگیدترکها،لرا،فارسهاشماهم این عادتودارید؟😑😐😑😐آخه مثلاآبگوشتوبا🎂خوردن چه ربطی به ترک ولروفارس بودن داره🤨🤨🤨

چند سالشه باید دوره بیماریش بگذره دیگه فقط داروهاشو به موقع بده استرس نداشته باش ووسه اسهالشم سرچ کن ببین چی خوبه همونو بده بخوره

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 

برا اسهال ویتامینBبهش بده یا قرص یا شربت.

برای تبم خیار رو پوست بکن بزار رو پیشونیش و یا شربت خاکشیرش بده بخوره خنکه

اسفرزه هم داخل اب بریز و پاهاشو داخل اب بزاره تبش میاد پایین با نمک

2738
برا اسهال ویتامینBبهش بده یا قرص یا شربت. برای تبم خیار رو پوست بکن بزار رو پیشونیش و یا شربت خاکشی ...

عزیزم ۱۰ ماهه هست خاکشیر دونه هاش میچسبه ب گلوش 

و اسفرزه چی هست ؟ 

عزیزم ۱۰ ماهه هست خاکشیر دونه هاش میچسبه ب گلوش  و اسفرزه چی هست ؟

یه دونه های ریز مشکی هست دقیق یادم نیست فقط اسمش یادم مونده.از عطاری ها بخر گلم

من مادر شوهرم همیشه این کارو میکنه واقعن خوبه سریع جواب میده

2706