2726
عنوان

چیکار کنیم چیزی ببریم یا اینکه...

176 بازدید | 11 پست

بچه ها ما هر هفته جمعه ها با خانواده نامزدم میریم بیرون 

زنگ میزنه مادرش دعوت میکنه وگرنه بدون دعوت و حتی با دعوت نامزدم نمیرم 

زنگ میزنه من میگم نه نمیام ولی خب خیلی اصرار میکنه همش میگه اماده  شو داریم میایم دنبالت لعنتی حق انتخاب نمیذاره😂 

حالا مسئله اینه من میرم اونجا چون خواهر نامزدم که ده سال ازم بزرگتره یا مثلا حتی دختر خالش که هم سنه منه هیچکار نمیکنن منم خب کاری انجام نمیدم 

فقط مادر نامزدم و خاله نامزدم کار میکنن بقیه ک حدودا ده نفری میشن مثلا شوهراشون و بچه هاشون و پسرها و مادر بزرگش و خواهرش و من فقط میشینم و خوش میگذرونیم حتی سفره رو هم اونا میندازن مردا هم فقط اتیش روشن میکنن

حالا خالش و مادرش میگفتن ک خسته شدیم هیچی از بیرون نمیفهمیم همش کار میکنیم 

خواهر نامزدم یکم خسیسه ب مادرش گفت شما وسیله بیارید من درست کنم 

حالا من چیکار باید کنم وسیله ببرم؟ یا کار کنم؟ 

شیرینی میخرم حتما برای گواهینامم 

پیز دیگ چی ببرم یا اینکه چیکار کنم

اخه اصلا عادت ندارم بیرون از خونه کار کنم  با خانواده  خودمون ک میریم عادت داریم مردا میخرن و خودشونم درست میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه نامزدی وسیله ک نمیتونی ببری. ولی ب نظرم با کمک نامزدت کار کن ک اونم یاد بگیره. مثلاً بگو بیا باهم لیوانا رو بشوریم یا هر کار دیگه

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2728
آخه نامزدی وسیله ک نمیتونی ببری. ولی ب نظرم با کمک نامزدت کار کن ک اونم یاد بگیره. مثلاً بگو بیا باه ...

نامزدم کار میکنه 😂 من نمیکنم 

دوتاییم بیرون میریم میگم من عادت ندارم بیرون کار کنم همش خودش کار میکنه 

خانوادگیم میریم حواسش هست  مثلا همیشه بطریم رو پر اب میکنه همیشه حواسش هست تو کفشام خاکی چیزی باشه خالی میکنه جفت میکنه برام و...

میگم چطورهه بهش بگم بیا بریم مثلا میوه هارو بشوریم یا ظرف هارو بعد من نشورم ولی ب اسم من تموم شه😂

نامزدم کار میکنه 😂 من نمیکنم  دوتاییم بیرون میریم میگم من عادت ندارم بیرون کار کنم همش خودش ک ...

اینم خوب فکریه😂😂😂

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
بنظرم تو سفره گذاشتن و جمع كردن يكم كمك كن هر چند منم بيرون بدم مياد كار كنم😂

اخه اشپزخونه نیستش ک بلند شیم ببریم یا سفره پاک کنیم همرو دست ب دست میذاریم تو سفره 

اخرشم دست ب دست جمع میکنیم میذارن تو سبد