2737
2734

اپرای عزیز ممنون میشم اگه میتونید منو راهنمایی کنید چون واقعا نیاز دارم و کسی رو هم ندارم راهنمایی بگیرم 

راجب کنکور ارشد رشته مدیریت سوال داشتم 

من مدیریت بازرگانی میخونم و ارشد رو میخوام مدیریت مالی بخونم 

میشه راهنمایی کنید که بیشتر وقتمو روی کدوم درسا بذارم 

و اینکه منابعم چی باشه؟ و ازمون آزمایشی شرکت کنم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 🌹❤️

@اوپرا    

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣

.

سلام خوبید کلاب هواس دعوت رایگان میخوای برو تاپیک یک تا شیش ام رو ببین °° مشاوره خرید گوشی تبلت لب تاب کامبیوتر و حل بعضی مشکلات این دستگاه ها هم میدم در اینجاه مطرح کنید °°مشکل معتادی به نی نی سایت دارید بین تاپیک های ده تا چهلم دوتا تاپیک زدم روش اش رو گفتم آسمشون راه حل معتادی ارررره و راه حل معتادی ارررره قسمت دوم هست این دوتارو ببینید کامل آموزش دادم °°معمولا خودم میرم بیست روز بعد بر می گردم یا ده روز بعد معمولا هر بیست روز یکبار میام سر می زنم معمولا اطلاع میدم که کی از نی نی سایت میرم کی دوباره بر می گردم °°° دوستی ندین لطفا کاری دارید سوالی یا مشاوره ای میخواید تو تاپیک ها بپرسید مگر اینکه خیلی خاص باشه اونم در تاپیک های قدیمی ام بگید چرا دوستی دارید می دید اون موقع اگر با اهمیت بود خصوصی حرف زدن قبول می کنم 

امضاشونو خوندی عزیزم 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امضاشونو خوندی عزیزم 

بله خوندم 

اون چند روزی هم که تمام سایت شده بود حرف ایشون بودم 

ولی من هیچ قضاوتی نکردم ایشونو

اینجانب جومونگ دوبار توسط جاسوسان (چیزای سایت😒) فروخته شدم و تسو (نی نی یار) کاربریمو به آتش کشید ولیییی من دوباره بازگشتم💜😐🤣
2731
سلام من از سرفصل ها و ضریب ها خبر ندارم عزیزم دفتر چه پارسال کمک میکنه موفق باشید

ممنونم 🌹