2726

خانواده شوهرم 

از جایی بهشون توجه بشه  

براشون  افتاب بالانس میزننن. 

تا پارسال   از حرص جاریم   و دعوایی ک داشتن نمیدونستن  چه جوری قربون صدقه من برن

ولی من  واسطه  شدم  گفتم نکنید  این مدلی کینه ب دل ما  میکنید... خلاصه واسطه اشتی  شون هم شدم.. تموم شد.

بعد  جاریم  شد  ادم خوبه  اخه  قربون صدقه  اینا  میره.... ولی من  ادم  سر سنگینی هستم خلاصه...

. تولد من... یه کیک  خریدن اومدن

وتولد شوهرم  ی تیشرات  دادن

منم جبران کردم 

منم  تولد ۲تا خواهرشوهرام... لباس  دادم بهشون .

تولد پدر شوهرم پیراهن خریدم واسش  اینا پارسال بود .حتی پارسال  بعد واس شب چله خونه  برادر شوهرم و جاریم  رفتیم   همگی پدرشوهرم  کادو در اورد داد  ... تولد کل خانواده جاریم رفت  و به تک تکشون کادو  داد...

روز مادر هم  ک شد من  دلم  گرفته بود ک من عروس بزرگه ام   خوب شب یلدایی کادو میدی  ب من عروسم بده چرا جلو چشمم فقط ب اون میدی

منم روز مادر  فقط  تبریک  خالی با ی شیرینی  بردم واسش....

تولد  برادرشوهر شد  باز   مادرشوهرم بهش کادو داد

عیدی  من  ب خواهرشوهرام عیدی دادم .. 

ولی اونا...عیدی  ۱۰ تومن ب من  دادن ۱۰تومن ب بچم دادن 

تولد  بچم  هیچی ندادن....ولی 

و به جاریم عیدی  ۱۰۰ دادن..

من واقعا   ناراحت شدم...... ب شوهرم گفتم

گفت  ولشون کن اهمیت نده... حتی این اواخر ک میریم   جاریمو همچین  میبوسه... ولی ب من با سر  جواب میده...

اللن جاریم گفت  تولد مامانه چیکار کنیم

منم گفتم من نمیرم... زنگ میزنم تبریک میگم

تو چطور  میری.؟؟

ب نظرتون چ کار کنم   من

نمیخوام  برم  حتی قربکن جاریم  برن  دلم پر ازشوننن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم چند روز دیگه تولده پدر شوهرمه موندم چیکار کنم اخه اونا تولد من هیچ کاری نکردن فقط یه پیام تو واتساپ همین. کلا از وقتی کرونا اومده عید یا شب یلدا میشه میگه نیاین کروناس در صورتی که بقیه روزا همه در رفت و امدن.

خدایا هر کس برای من هر دعایی کرد هزار برابرش رو اول به خودش بده 
2728