2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای یه پلو سریع یا ماهی سرخ کن با سبزی پلو یا کباب تابه ای با برنج یا مرغ بزار تو فر با برنج

راستی منم امروز لوبیا پلو دارم
در دنیایی که روزی روح خودم مرا ترک میکند،انتظار از دیگران نباید داشت!
عزیزم گوشت و پیاز و نخود فرنگی و گوجه ریز شده رو تفت بده توش شوید یا سبزی پلو بریز و بعدش لابلای برنج آبکش کن معرکه میشه
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2728
سلام دارلی خوبم تو خوبی؟ اره بابا خوب شدم ولی حس و حال شیرینی پزی ندارم
زندگی زیباست.........[smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm81.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm79.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
استانبولی کته ای درست کن یا کباب تابه ای با برنج یا میتونی توی پلوی کته ای شوید بریزی گوشت چرخ کرده هم با رب تفت بدی بریزی روش.
کودکی به آسمان بارانی می نگریست و می گفت: خدایا گریه نکن! یک روزی میاید ما آدمهای خوبی می شویم...
اوکی غذای بعدی -> ما بهش میگیم تاس کباب.توقابلمه یه ردیف گوشت یا تکه های مرغ بچین روش ورقه های سیب زمینی و روش ورقه های گوجه.1استکان آب بریز بزار بپزه.اویه و آبلیمو یادت نره.من فلفل دلمه و هویج هم میریزم :-)
مرسی‌ از همه که نظر دادین، کلی‌ گشنم شد. باید دست به کار بشم…
حالا به نظرتون این غذا با چی‌ خوب می‌شه؟!؟! گوشت، مرغ یا تخم مرغ؟
http://chibepazam.ir/پلوی-گل-کلم/
وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2706