2737
2734

عزیزم جی پلاس جشنواره گذاشته بود چند روز پیش گرفتم 8 کیلویی 12 تومن که 1500 تومان هدیه داشت برگشت دادن شد برام 10500 هم قیمتش مناسب بود هم از نظر جنس خوب بود ضمانت نامه گلدیران هم 5 سال داشت

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ازخارجی گرون تره

عه اخه ایرانیه فک میکردم...

قیمتای هایسنس رو نگا کن برند خوبیه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

مال من بکو هستش ۱۲ ساله دارم خیلی راضی هستم .توصیه میکنم نخر یه ماه صبر کن لوازم خونگی ارزون میشه ما خودمون قراره یخچال دوقلو و ظرفشویی و ال ای دی بخریم گفتن دست نگه دارین

باران ببارد اما💐گاهی رسی به جایی🌻جز آرزو نشاید🌹سودای خشکسالی💖
2738
امید ندارم تواین مملکت چیزارزون بشه😔

نه اتفاقا خود لوازم خانگی فروش ها که آشنای نزدیکمون بودن گفتن که عجله نکنید 

امید ندارم تواین مملکت چیزارزون بشه😔

البته در حد دو سه تومن ارزون میشه ولی خب بازم پول کمی نیست واسه قشر ما

از من دوو عالیههه 

دوو لباسشوییش خیلی خوبه

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪

سال ۹۶ ماشین لباسشویی بوش خریدم ۳.۵۰۰ 

خدایا خودت ظهور کن 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️

پاکشوما مامانم ۱۴ ساله داره عالیه خودم برا جهیزیه ال جی گرفتم مونتاژ هست خیلی پشیمونم میترسم خراب شه حداقل جنس ایرانی گارانتی داره

برام دعا کنین خدا بهم فرزندان سالم و صالح و عاقبت بخیر نصیب کنه☘️
من دوو دارم خیلی سرصدا داره تمیزم نمیکنه باید رو دوساعت بزارم تا تمیز کنه😑

من رو ی ربع تمیزه🙄

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪
2706