2733
2734

چجوری از شیر گرفتین من بعد یک سال و نیم نتونستم غذا خورش کنم رفلاکس هم داره الآنم دارم از شیر میگیرم ولی حاضر نیست لب به غذا بزنه دو سال و نیمشه چیکار کنم 🥺😔😭

🤍

از اواخر ۵ ماهگی فرنی و سوپ و ... باید شروع میکردی 

نکردی؟ 

تا بچس عادتشو عوض کن وگرنه مث من تا اخر عمر بدغذا میشه

تو خواب دیدم مثل قدیم 😔 داره بهم میخنده زهرا (س) ... زخم منو رها کنید ... خودش میاد میبنده زهرا(س)😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اکه داری بزن غذای کودک مناسب سنش غذا معرفی میکنه

مرسی عزیزم خودم ندارم اینستا باید همسرم بیاد بزنم 

بازم مرسی😍

ممنون میشم برا سلامتی خانوادم صلوات بفرستین انشاءالله خودتونم حاجت روا شین😍

من سر سینمو رژ قرمز زدم فک میکرد خون شده دیگه از سرش افتاد.برای غذاخوردنش هم سعی کن چیزی رو که دوست داره درست کنی بهش زور نکن که فلان چیزو حتما بخوره.بچه ها عاشق سیب زمینی سرخ کردن توی میان وعده براش درست کن.من به پسر ۳سالم شربت هیپرو سپتادین میدم اشتهاش زیاد شده

با کلی وصله روی بالم،هنوزم بلند پروازم...💔
من سر سینمو رژ قرمز زدم فک میکرد خون شده دیگه از سرش افتاد.برای غذاخوردنش هم سعی کن چیزی رو که دوست ...

شیر خشکی ببین اصلا لب نمیزنه همه چی دادم حتی حاضر نیست امتحان کنه دکتر شربت داده؟ اشتهارش زیاد میشه ؟من زینک پلاس دادم سانستول دادم اصلا تاثیر نداشت

🤍
شیر خشکی ببین اصلا لب نمیزنه همه چی دادم حتی حاضر نیست امتحان کنه دکتر شربت داده؟ اشتهارش زیاد میشه ...

اره دکتر داد پسرمنم اشتهاش خیلی کم بود از وقتی این شربتو میخوره هم خوابش هم اشتهاش بهتر شده

با کلی وصله روی بالم،هنوزم بلند پروازم...💔
2706