2410
2553
عنوان

فوبیای خواب

217 بازدید | 21 پست

از خوابیدن خیلی میترسم از اینکه خواب بد ببینم از اینکه تو خواب اتفاق بدی بیفته از اینکه بیدار شم همه چی مث قبل نباشه 

چکار کنم☹

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
چیزی شده اینطور شدی؟باید با یه مشاور صحبت کنی عزیزم

اره تو بچگی اتفاق بدی واسم افتاده فک میکنم شاید مال اون باشه

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊
تو یکیو داری ک عاشقته خیلیییی دوست داره ب شددددت  مواظبته هیچکسم رو دستش نمیاد اون کاملا هش ...

مرسی عزیزم خیلی خوب بود❤

هین؟! 😐 بابا برو بگیر بخواب این مسخره بازیا چیه

باور میکنید خیلی خوابم میاد خوابم میبره یهو از خواب می پرم با فکر و خیال 

2706