2091
2106

تا اونجا خونده بودم که اعتراف کرده بود فیلم بد می بینه و نماز نمی خونه و استارتر گفته بود طلاق

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺

حتما اون بین دونفر گیسو گیس کشی کردن. بقیه هم گذارش زدنو بمب ترکیده

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکرتولد سه سالگیه دخترم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

منم دقیقا تا هموجا خوندم ک سر کارت دعوت عروسی دعوا شون شده 

آیفون دارا راهنمایی کنن لطفا 🙏♥                 منم آیفون دارم 😍اما یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه شو میزم در حیاط باز میشه 😤😭😁داداشم میگه دخترا ضعیفن خان داداش فقط کافیه وقتی قفل گوشی یه دختر بازه ازش بگیری  چنان ازت پس میگیره ک  کرک پرت بریزه 😝😝😝😝حالا توی ک آمدی خوندی ریپلای کن بگو لایک ب امضات تا باهم اسکولا رو پیدا کنیم 😁♥
2064
من نخوندم  چیشده که

هیچی.استارتر داشت درباره شوهرش می گفت که تو دوستی خیلی پاک و آسمانی بوده ولی کم کم گنداش رو شده.

حالا گزارش زدن من موندم تو خماری آخر قصه

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
هیچی.استارتر داشت درباره شوهرش می گفت که تو دوستی خیلی پاک و آسمانی بوده ولی کم کم گنداش رو شده. حا ...

بعد میگن دوست میشیم تا طرف و خوب بشناسیم ریسک نمیکنیم با سنتی😏😂

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اول برا همه اونایی که منتظر بچه اند، بعد همه اونایی که بچه شون مریضه،     بعد همه کسایی که تو راهی دارن،  آخرشم برا تو دلی من یه صلوات بفرستید. ممنون♥️