2737
2734
عنوان

تورو خدا بیایین مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 621 بازدید | 54 پست

من بودم خیلی سر سنگین میشدم و روابطم رو خیییلی کم میکردم در حد شب نشینی ماهی یبار

چون معلومه که داره احتراماتتون از بین میره و روی اونا به روی شما باز میشه

برس مو رو هم میخریدم میبردم میدادم بهشون

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم چی میگه.. بعضیا انگار فقط دنبال بهانه میگردن واسه تخریب 

اره خیلی آدمو کوچیک میکنه دارم دیونه میشم دلم میخواد برم روانشناس انقد حرف بزنم تا خالی شم 😭😭😭

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
من بودم خیلی سر سنگین میشدم و روابطم رو خیییلی کم میکردم در حد شب نشینی ماهی یبار چون معلومه که دار ...

منم دیروز رفتم اصلا باهاش حرف نزدم من مجبورم برم کارمون اونجاست ولی جاریم اومد خیلی تحویلش گرفت اصلا توجه نکرد من ناراحتم

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
2731
منم دیروز رفتم اصلا باهاش حرف نزدم من مجبورم برم کارمون اونجاست ولی جاریم اومد خیلی تحویلش گرفت اصلا ...

میشه بگی کدوم کارتون اونجاس؟!

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
میشه بگی کدوم کارتون اونجاس؟!

عزیزم ما دامداری داریم اونم رفته دامداری شوهرم ماهم هروز باید بریم میرم کمک شوهرم

عزیزم ما دامداری داریم اونم رفته دامداری شوهرم ماهم هروز باید بریم میرم کمک شوهرم

یه مقدار فاصله بگیری احترامت بیشتر حفظ میشه من طبقه بالای مادر شوهرمم دقیقا همین طوری شده بود که از هرچی ناراحت بود سر من خالی میکرد 

خدا خودش گفته:بعد از هر سختی گشایشی هست دوستای گل من همیشه امیدوار باشید خدا بد قولی نمیکنه
2738
یه مقدار فاصله بگیری احترامت بیشتر حفظ میشه من طبقه بالای مادر شوهرمم دقیقا همین طوری شده بود که از ...

دیگه نمیخوام مثل قبل باشم من که هر کار میکنم از آخر بقیه خوبه هستن من بده 

دیگه نمیخوام مثل قبل باشم من که هر کار میکنم از آخر بقیه خوبه هستن من بده 

برای منم دقیقا همین شده بود هرکاری میکردم هم وظیفم بود هم ازم کلی ایراد میگرفت من ساده فکر میکردم اگه محبت کنم عزیز میشم محبت میبینم ولی ایجاد توقع شد دیگه از همه کارام ایرد میکرفت دیگه به این نتیجه رسیدم که مادر شوهر کلا از عروس خیلی خوشش نمیاد حالا هر چقدر عروس باهاش خوب باشه

برای منم دقیقا همین شده بود هرکاری میکردم هم وظیفم بود هم ازم کلی ایراد میگرفت من ساده فکر میکردم اگ ...

آخه جالبه جاریم اگه براش کاری کنه عزیزتر میشه ولی من نه بدتر میشه 

آخه جالبه جاریم اگه براش کاری کنه عزیزتر میشه ولی من نه بدتر میشه 

دیگه باش کاری نکن فقط سلا علیک اونم خشک و رسمی بذر بره تو کو.......ن جاریت اصلا

دیگه باش کاری نکن فقط سلا علیک اونم خشک و رسمی بذر بره تو کو.......ن جاریت اصلا

منم دیروز اصلا باهاش حرف نزدم خیلی حالمو خواب کرده دلم میخواد برم روانشناس حرف بزنم خالی بشم 

برا من هرشب میومد خونم شامشو میخورد یه نمکدون جابه جا نمیکرد آخرشم عوض تشکر تو روی خودم میگفت تنها کسی که دست پخت داره دختر خودمه جالبه که فردا شبش دوباره میومدشوهرم هم طرف اونو میگرفت الان دیگه زیاد محل نمیزارم یه بارم که بیاد بالا چایی ام براش نمیریزم که دیگه نیاد 

منم دیروز اصلا باهاش حرف نزدم خیلی حالمو خواب کرده دلم میخواد برم روانشناس حرف بزنم خالی بشم 

باید یه جور رفتار کنیم بفهمه به یه ورمونم حسابش نمیکنیم

بدبختی احترام میزاری بدتر میشن

2706