2726
عنوان

تورو خدا بیایین مادر شوهر

621 بازدید | 54 پست

بجه ها از مادر شوهرم خیلی ناراحتم دیروز ما خونه مادر شوهرم یو کاری داشتیم همه بیرون بودیم فقط پدرشوهرم خونه بود قابلمه مرغ رو گاز بود سوخته بود دود کرده بود بعد بلند نشده بود زیرشو خاموش کنه شوهرم اومد ناراحت شد گفت چرا تو هیچکاری نمیکنی چرا خاموش نکردی .....

برداشتم ناراحت شد بعدظهر من داشتم موهای بچه خواهرشوهرمو می‌بافتم مادرشوهرم به شوهرم گفت نباید به بابات اینجوری میگفتی منم یهویی پام رفت رو برس خواهرشوهرم ترک خورد مادر شوهرم بلافاصله گفت بیا تو به شوهر من میگی چرا اینجوری زن خودت که بدتره 

منم گفتم تواز پسرت ناراحتی سر من خالی میکنی خیلی ناراحت شدم به نظرتون حق دارم باید از این به بعد چه جوری رفتار کنم

اینم بگم ما هروز همدیگه رو میبینیم

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نظر من اینه ک هر روز همو نبینین !!!

آخه ما خونمون دو طبقه پیش همیم خیلی که نرم دو روزه 

گروه رزنارنجی 🍁وزن اولیه ۸۲🌹هدف اول ۷۸✔ 🍁هدف دوم ۷۵🍁هدف سوم ۷۳🍁هدف چهارم ۶۸🍁هدف آخر ۶۵ تاریخ شروع رژیم ۱۶تیر 🍁وزن الان ۷۷۶۰۰
تا رابطه پسر با پدرومادر خوب نباشه ،رفت وامد زياد خوب نيست

باهم خیلی خوبن پدر شوهرم خیلی تنبله این دفعه شوهرم از کوره در رفت گفت خسته شدم دیگه همه کارا رو دوش منه یک گازو نتونستی خاموش کنی

خدا صبرت بده.. من باشم یه دونه برس مو میخرم‌ میرم میذارم 

منم خریدم بردم دادم بهشون دلم خونه از دستش فقط این نیست که رابطه شوهرم با همشون خوبه فقط اون روز بهم این حرفو زد خیلی ناراحتم همه بدیهاش یادم اومده 

عیبی نداره حرصی بوده ❤

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     

آره واقعا با پسرش مشکل داره به شمامربوط نی سرسنگین باش ی برس هم بخر جای اون برس حتما بده خواهرشوهر 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
حق داری ناراحت بشی چ ربطی داشته اسم تو رو آورده وسط کمتر رفت و آمد کن دوری و دوستی

متاسفانه نمیشه من همیشه پیششم کمک دستشم ولی تا کسی میاد یا جاریم میبینه یا اون کوچیک ترین کاری براش میکنه انقد ازش حرف میزنه میگه این اومده برام خونه رو جارو کرده ولی من نه تازه این حرفاشم باید تحمل کنم

آره واقعا با پسرش مشکل داره به شمامربوط نی سرسنگین باش ی برس هم بخر جای اون برس حتما بده خواهرشوهر&n ...

برس دیروز خریدم دادم بهش چند روز پیش جاریم اومد ده دقیقه قبلش ما بعد یک هفته از شهرستان تازه اومده بودیم بعد که جاریم رفت گفت شما چرا براش چای نیاوردین تحویل نگرفتینش ناراحت شد رفت بعد شوهرم گفت مگه ما هم تازه نیومدیم چرا ما ناراحت نشدیم اون ناراحت بشه مگه واسه ما چای اوردین که واسه اون بیازین

2706